...

На Закарпатті з нелегальною вирубкою лісів боротимуться мобільні опергрупи


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті з нелегальною вирубкою лісів боротимуться мобільні опергрупи

У Закарпатській області створено оперативний штаб для швидкого реагування для боротьби з "чорними лісорубами" і нелегальною вирубкою лісів.

Від сьогодні в усіх районах Закарпаття почнуть роботу мобільні опергрупи, що складатимуться з представників лісового господарства та патрульної поліції. До їх обов'язків входитиме щоденне обстеження лісів, виявлення і фіксація порушень, координація сил і засобів по боротьбі з "чорними лісорубами", повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатського ОУЛМГ.

Інспектори будуть мобільними, працюватимуть по декілька чоловік. Маршрути та тривалість рейдів будуть змінюватися в залежності від ситуації. Перевагою такої системи охорони є охоплення більшої території, ніж це зможе зробити лісівник, і можливість швидкого реагування в екстрених ситуаціях.

"Дуже важливо, щоб порушників вдалося затримати на місці злочину: на місці злочину були" речові докази" і вилучена заготовлена деревина, лісозаготівельна техніка і бензопили. Тоді будуть всі підстави, що кримінальну справу буде відкрито і буде доведено до суду і чорним лісорубам не вдасться піти від відповідальності, - каже Ігор Коцур - найближчим часом, сподіваємося, закінчиться процес "незаконної вирубки лісів", оскільки вже з'явився штат, охорона, а значить, буде налагоджений повноцінний контроль за всією територією лісів Закарпаття, складовою 694 тис. гектарів. Зараз їx охорона ведеться багато в чому завдяки підтримці громадських природоохоронних організацій", - розповів куратор опергрупи Ігор Коцур.2016-03-31
переглядів: 2201
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-04-04 Яна
У майдані є тоже відомий насильник кучма який краде хащу та говорит що має у ужороді кришу тітчиного чоловіка

2016-04-02 крилов
Хочуть рибу кинути у ричку

2016-04-01 До закону
Не поліція нелісовики не припиять незаконні рубки по простій причині,бо самі причетні до беззаконня це вам діти в садику розкажуть.Посадять просту людину і спишуть всі гріхи.Шановні дайте сільським громадам контролювати буде порядок хто краще знає хто в домі газда.Почніть дії з себе візьміться за сімейство Атаманюків звідки такі статки всі поголовго державні лісокради і це вони нас мають учити як берегти ліс тварі безмозглі.

2016-04-01 небайдужий
Візьміть відомого насильника який здійснив на ругу нал лівчиною у Волівці відомий у Міжгірї мудило ПЕТРИШ який на краденому лісі хизуеться перед Міжгірцями,

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.