...

Патрульні поліцейські зупинили автомобіль МАЗ з причепом завантажений лісом, який виявився краденим


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Патрульні поліцейські зупинили автомобіль МАЗ з причепом завантажений лісом, який виявився краденим

Сьогодні близько 12:00 екіпаж мукачівських патрульних зупинив вантажний автомобіль МАЗ з причепом, в якому перевозилась деревина.

Спосіб кріплення вантажу викликав підозри у патрульних щодо надійності його кріплення та безпеки для інших учасників дорожнього руху.

Полісмени помітили, що на колодах не було відповідного маркування - чіпів, що викликало додаткові питання стосовно законності перевезення вантажу. Окрім основних документів на транспортний засіб патрульні перевірили товарно-транспортні документи. Як пізніше виявили патрульні серед паперів не було специфікації поколодового обліку із вказанням діаметру, сорту, кількості та об'єму в кубічних метрах кожної колоди окремо. Екіпаж патрульних викликав слідчо-оперативну групу.

Вказана подія не є поодинокою. Майже щодня екіпажам патрульних в Ужгороді та Мукачеві попадаються водії вантажних автомобілів, що намагаються вивезти незаконно вирублену деревину - так званий «кругляк». Часто таких перевізників супроводжують власники вантажу, які посилаються на санітарні вирубки лісу, або запевняють, що колоди купили від посередників чи в складах з переробки, везуть деревину другого сорту, пиломатеріали чи дрова. Фактично ж перевозять міцні, здорові свіже зрублені стовбури буку чи ялиць. Не дивно, що саме через таку «санітарну вирубку» з кожним днем Закарпатські гори буквально «лисіють» на очах.

Патрульна поліція Закарпаття звертається до всіх мешканців краю та небайдужих громадян. Якщо Вам відомі факти незаконної вирубки лісу або нищення довкілля, одразу дзвоніть на 102!

Безконтрольне вирубування лісу може обернутись катастрофічними наслідками.


Патрульні поліцейські зупинили автомобіль МАЗ з причепом завантажений лісом, який виявився краденим


2016-03-30
переглядів: 934
джерело: http://transkarpatia.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.