...

Селяни стали на захист лісу та запалили шини


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Селяни стали на захист лісу та запалили шини

Мешканці села Луги, Рахівського району Закарпатської області, вийшли на акцію протесту проти масової вирубки дерев в навколишніх лісах.

Селяни звинувачують місцеве керівництво ДП «Рахівське ЛДГ» у корупції та варварському знищенні флори.

У своїх виступах протестуючі заявляють, що директор з підлеглими розкрадають ліс й, перебуваючи на посадах, вже стали мільйонерами. Крім цього, жителі повідомляють, що кожен з лісничих має у власності більше трьох одиниць лісозаготівельної техніки, вартість якої сягає понад 100 тисяч доларів, і мають у власності по два джипи вартістю 150 тисяч умовних одиниць. У зв’язку зі скрутою та складною політичною ситуацією мешканці села повернулися з Росії додому.

Селяни готові від безвихідного положення вдатися до крайніх заходів і продовжувати мітингувати безстроково, пише PMG.

Крім того, згадавши події двохрічної давності на Майдані Незалежності, люди в знак протесту запалили шини.

1 коментар

Повнісю підтримую. Треба палити шини біля цих крутих маєтків, бути як опришки О.Довбуша. Все накрадеде внаглу відібрати, частково віддати людям, а частково сворити форнд відновлення природи. Справа в тому, що кришують цей бізнес прокурори. Іх круті фрази: “наші (кримінальні) справи – це наші гроші. Так працюють поки що на жаль прокурори.
Одна справа, заробив та збудував, купив, чи навіть допоміг іншим, інша справа, коли чиновник йде на зухвалість проти населення. Йому все пофіг, бо жити він буде за кордоном уникаючі відповідальності. Молодці.


Селяни стали на захист лісу та запалили шини


2016-03-30
переглядів: 1841
джерело: СТРАЙК. Перший соціальний портал

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2016-04-02 Як
Який сам таких і принимат на роботу

2016-04-01 .ад
До Атаманюка. Вася не успівісь приняти юртина Кучму на лісника то він коло моста у майдані краде хащу кожен вичир возит і хвалится що і тобі Вася він ділит а кришує його Маркович що має тополю Вася наведи порядок із вівчарьом

2016-04-01 Майдан
Так то колеса Володя Буртин (ПСЯЧКУН) палит газом від тої газової труби на якій поклав свій млин де у пшеницю мішає отруби і продає як мелену чисту пшеницю. газовикови треба уповісти вадь у газовоє най провірят документи хто му дав дозвіл стройити на сільській газовій трубі млин.

2016-03-31 Юра
Та то Буртин запалив

2016-03-31 Майдан
Володя Буртин (ПСЯЧКУН) рубат у майдані над собов хащу ТАМ ДЕ ЗАПАЛИВ ІЗ зеком Мосіном Конюшню привів бригаду і хоче там класти пилораму люди не дайте йому покласти пилораму бо буде як у Прислопі Та Торуні і дороги не будете мати

2016-03-31 хаща
Пустеля, спустошений край, забута БОГОМ резервация яка використовуеться жменькою трусливих продажних истот,започаткованих марионеткою вухатим Цюбиком- це НПП"Синевир" де тимчасово промишляе самозванець "философ" Дербак М.Ю.(призвище тильки для информации),а так вин просто митрица, що користуеться тим що неналежить йому та видкуповуеться нашими ресурсами

2016-03-31 хоч би прибрали за собою
Чорними лісорубами назвуться ті селяни, які вийшли дрова заготовити чи ресурс для власних потреб, а ті що є дійсно "чорними", будуть спокійно спостерігати та руки потирати. Шаблон ОБСЄ))) Гірко та обідно... до чого ми йдемо?

2016-03-30 До Торуна
Торун тоже приєднают до Майдана і всі попадете в гарем. Бде вас Маркович жарити та обкрадати. А Бкрдуся допомоги ділити. В садики продукти поставит зельонка. Ремонти в школі бде робити Олекса. Ганну Фелорівну в Вишків а Юля найся опредиляє.

2016-03-30 небайдужий
Жителям синевирськои долини також треба пиджарити зад директору НПП"Синевир"Дербаку М.Ю. щоб безсовисна паскуда не накрадався на наших лисах, та донищував останне .Я глибоко переконании,що так воно и буде, всьому свий час,не поможуть йому змиини звивання.

2016-03-30 Косюч до Лехмана
Візьми і мене в пайку рубати хащу бо ми родичі і в мене немає грошей

2016-03-30 хаща
Якщо хочете подивитися настоящи жахи,як можна знищити лиси то приизжайте В НПП"Синевир"(головний нищивник директор Дербак М.Ю.)Таки урочища як Яворовець, Студений,Крихайний,Стинешир,Ростока,Слобода, Канчивський,Руни,Рабачинка та багато инших вин знищив повнистю. На даний час в период веснянои"тиши "повним ходом рубае лиси вздовж дориг та ричок,можете пересвидчитись сами.Так-що до нашого пустиньотворця,злодия,хабарника Вам е про що спитати.

2016-03-30 майдан
МАЙДАН ПРОСИПАЙСЯ ЗАПАЛИТИ І ЛЕХМАНА І ХУСТЬСКОГО ЛІСОКРАДА З МАРКОВИЧОМ САШОВ ТА БУРДИХОВ ТО ОНИ ПОГОДЖУЮТ РУБКИ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ЗА ВІДКАТИ.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.