«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

ЛІСИ КАРПАТ ЗАМІНЮЮТЬ ПУСТЕЛІ (ВІДЕО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Проблема гостра і актуальна.

Днями у Інтернеті з’явилося відео, на якому видно, як ліси Карпат перетворюються у пустелі. Вирубки лісу у краї - гостра і актуальна проблема, котра цікавить, схоже, тільки громадськість...2016-03-29
переглядів: 1425
джерело: http://chas-z.com.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2016-03-29 Сю суку на мило
Сього гаремщика треба підвісити коло клубу майданського на березу за ті діла що роками провертає-------------------------------------- а завідуючу гарему в тюрьму здати зато що гроші розкрадала народні на сторожиху та на допомоги свої мамці Гелеванці. Стара Гелеванка то най бідна жона в селі!

2016-03-29 Майдан
Схаменітся майданце. Вчора голова рубав хащу через хустських нині рубат через підставного Лехмана і ви мовчите. А ви можете собі зрубати смереку або букове дерево. Нет бо голова села рубат через підставних або пару шісток майданських. А вам або штраф або договорняк з лісником. Нахер гнати з села Лехмана голову села і Штефу на схід най виконают план по повістках в ато. Чомусь лехман в Студеному вже не рубат.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.