«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Тячівщині діти саджали ліс


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Тячівщині діти саджали ліс

21 березня в ДП Мокрянське ЛМГ відбулася щорічна акція "Майбутнє лісу в твоїх руках", в якій разом з працівниками державної лісової охорони, взяли участь учні 11 класів Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Приємно, що школярі прийшли на допомогу лісівникам і долучились до благородної справи оновлення лісу. Адже висаджені ними дерава стануть добрим спадком для майбутніх поколінь, сприятимуть покращенню довкілля, - зазначив директор Володимир Куцин.
Керівник подякував учням за участь в акції , наголосивши при цьому, що вона проводиться щорічно. І завжди її активними учасниками є вихованці місцевих шкіл.
Як зізнаються самі школярі їм дуже приємно працювати на свіжому повітрі, особливо з розумінням користі своєї праці. Адже мають можливість побачити як величний ліс починається з маленького тендітного саджанця і внести свій вклад у збереження навколишнього середовища.
Таким чином під керівництвом досвічених лісовиків школярами були висаджені сотні саджанців різних дерев. До речі, посадковий матеріал працівниками лісгоспу вирощено самостійно у спеціальному розсаднику.
Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триватиме до 18 квітня – Дня довкілля в Україні. Протягом місяця заходи з висаджування дерев триватимуть у всіх лісництвах, що входять до складу Мокрянське ЛМГ. Тож і надалі до акції залучатиметься молодь, громадськість та всі небайдужі до майбутнього зелених Карпат.

Коментарі http://transkarpatia.net

написав: Мм
Чому сука не пишеш як ці" високо кваліфіковані" лісоіди знищили всі ліси Карпат крадуть цілодобово лише за один день іде по 90 машин лісу( це під щитали пенсіонери), а обробляється школьниками тут у Чехії за одну посаджену смерічку дають 5 корон а ви суки хоч по 5 ваших посраних папірців ( гривнів ) дали дітям чи знову все вкрали??? Паскуди, ні стида ні совісті у вас нема, Карпати вже лисі вам долари шосте на лісі заробили боком повилазять, горіть в аду з награбованим
цитата


написав: Лемко
Но, яка чудова акцiя, бабло зрубали однi, а саджають на безоплатнiй основi другi. Дiти повинi учитися в школi i розуму набиратися, а тi хто порубав хащу мав наперед засадити по формулi п'ять до одного, садиш п'ять дерев, щоб зрубати одно.


На Тячівщині діти саджали ліс

На Тячівщині діти саджали ліс

На Тячівщині діти саджали ліс


2016-03-23
переглядів: 2087
джерело: Л. Немеш

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-03-24 Полинь
Бурдихо іди пак сади ялинки,ато рубат Саша,і краде,і лісники бісяться від жиру,що пак не видиш що голяк,вирубав тащо вкрадеш .Непосадеш не вкрадеш.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.