...

З початку року на Закарпатті зафіксовано понад півсотні нелегальних рубок лісу (ФОТО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


З початку року на Закарпатті зафіксовано понад півсотні нелегальних рубок лісу (ФОТО)

У міліції просять закарпатців повідомляти про несанкціоновані вирубки на території області.

Остання декада березня стала випробуванням на міць і совість багатьох лісгоспів краю. Шпальти газет та Інтернет-сторінки рясніють повідомленнями про те, як «курсують» по області вантажівки, вщент забиті деревиною. Правоохоронці ледь не кожного дня зупиняють і затримують десятки кубометрів нелегальної деревини.

Дивує і те, що будь-які попередження, застереження, покарання винних, чомусь, зловмисників нічому не вчить.

Аби розібратися в усіх заплутаних «лісових» справах, до лісгоспів Закарпаття були націлені перевіряючі комісії. Відтак, за численними повідомленнями правоохоронці чи не в кожному районі області з'ясовують обставини перевезення та видачі (!) дозволів на вирубку та транспортування деревини.

Лише за один день (17 березня), працівниками Головного управління Національної поліції Закарпаття проводиться перевірка за вісьмома фактами злочинів проти довкілля. Так, у Перечинському районі виявлено «нічийних» 16 стовбурів вільхи (довжиною до 2,5м, діаметром 17-25 см.); у с.Яківське свалявські правоохоронці знову затримали 5 куб. м. нелегального лісу.

А в Великоберезнянському, Хустському, Тячівському районах під час перевірок виявлено незаконно вирубаних 35 куб. м лісу, а сума збитку від самовільної вирубки в Рахівському районі становить більше 35 тис. гривень.

Із початку 2016 року поліцейські зареєстрували понад півсотні фактів незаконних порубок. Відповідальність за ці злочини передбачена за ст.246 Кримінального кодексу України. А щодо недобросовісних працівників лісгоспу – їм також доведеться відповісти за свою халатність – ст. 367 ККУ (Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб).

В міліції обіцяють і далі перевіряти усі факти, звернення громадян про незаконні вирубки та користування надрами. При цьому, просять людей бути свідомими і у випадку порушення закону - звертатися до поліції.


З початку року на Закарпатті зафіксовано понад півсотні нелегальних рубок лісу (ФОТО)

З початку року на Закарпатті зафіксовано понад півсотні нелегальних рубок лісу (ФОТО)

З початку року на Закарпатті зафіксовано понад півсотні нелегальних рубок лісу (ФОТО)
2016-03-18
переглядів: 1449
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2016-03-20 дуже цикаво
Видко читаво засрав митрица кой так ся кильтуе,так що пора вже включити дальнобойну артилерию по всих фронтах.Тримайся засранцю!!!!!!!

2016-03-19 цикаво
Цикаво скильки на цей час ялин полягло, щоб за маркович в зельонці ремонти поробив.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.