«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Туристы показали масштабы вырубки леса


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Туристы показали масштабы вырубки леса

Уничтожение естественных лесов на Закарпатье - экологическая катастрофа региона, что видно по представленным в разрезе временных периодов снимкам

Уничтожение лесов на Закарпатье не только не приостановлено, а и происходит прежними темпами. Такой вывод можно сделать, сравнив фотографии одного и того же участка горных склонов в разные годы.

Как пишет издание Закарпатский корреспондент, на представленных снимках туристов запечатлен "лысеющий" южный склон горы Попадя, которая расположена на стыке Закарпатской и Ивано-Франковской областей.

Как отмечает источник, эта территория находится в пределах Брадульского заказника общегосударственного значения, где, согласно природоохранному законодательству, категорически запрещена вырубка леса.

В августе 2015 года председатель Закарпатской ОГА Геннадий Москаль запретил выдавать сертификаты для экспорта круглых необработанных лесоматериалов и изготовленных из них пиломатериалов.


Туристы показали масштабы вырубки леса

Туристы показали масштабы вырубки леса


2016-02-27
переглядів: 1769
джерело: http://news.liga.net/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2016-03-06 РОГОЗАТА
РЕПИНЦІ ДО ЯКИХ ПІР БУДЕМЕ МОВЧАТИ АТАМАН ВИРУБАВ ВШИТКУ ЗАРІКУ.В НАС ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА.ЖЕНІМ ТОГО ВИРОДКА ПОЛЬСЬКОГО В ВІДСТАВКУ ВІН НЕ ВАЛОВЧЕН ЗАЙМАТИ ТАКУ ДЕРЖАВНУ ПОСАДУ ПРИЧОМУ МАЄ ГРУПУ.

2016-03-02 ЗВЕРНЕННЯ
Лісова охороно побільше давайте всяким ідіотам хащі аби мали защо поповняти рахунки і за Вас писати.ПОЗДОРОВЛЯЮ!

2016-02-29 ПАТРІОТИ
Бистряни а що там за того глобуса Дикуна чути чи вже всьо вирубав бо у нас у Майдані уже й нема що вівцям парубати.

2016-02-29 До псячкуна
Покладиси трансформатор псячкуне бо ми не можеме в чайникови воду закипятити бо через твою кончену пилораму без документів у нас світло слабоє до того було нормальное аж нет перекриємети всі канали по яким скуповуєш лівак скоро не буде тіні у перевалі від того що хащу вирубали і повозили до тебе підаре кончений.

2016-02-29 ММ
Ти псяку не пиши

2016-02-28 Кемпіль
Меблик перекривав дорогу буришину машинов брався наводити порядок на грабі з пилорамов а у кінцьови продався за відходи як його жона полякови що хижу му постройив.

2016-02-28 хила
то бульдог Барна І Ю директор лісгоспа вирубав і дав соему покровителю Ледиді О О ці два регіонали продовжують вирубувати ліси Міжгірщини

2016-02-28 Тітківці
Сякі лисі гори у нас бо у нас хащу усю яку мож купує буртин володя пес кончений і щи не хоче платити гроші бо може здати ментам або лісникам колгозним. Пес він і умре псом підарас ментовський.хащу возят му на всьому дорогу гет розбили у селі треба би перевірити його чи має хоть якісь документи на ниї.

2016-02-28 гі гі
Зато знаю лизати і стучати.

2016-02-27 Єблику
Ти меблику не вартий когось виводити ти лже патріот ти агент фсб бо коли мобілізація ти тічеш у москву

2016-02-27 БЮТ
МИ РУЛИМО СКОРО .

2016-02-27 до барни
ми недумали що ви вернете злодія польського атаманюка у лопушний дале красти наш ліс будемо просити владу оби і його разом із вами забрали гет із района

2016-02-27 превасходно
Ну що цяйлику собезівський скоро врот від мене візьмеш область відають бют .

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.