...

Дошкільна установа обновилася у Вучковому


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село вучкове


Дошкільна установа обновилася у Вучковому


за кошти сільської ради

Дитячий садок на території Вучківської сільської ради працює понад вісім років. На сьогоднішній день у ньому виховуються 27 дітей. Якщо силами колективу дитсадка та батьків систематично підтримувався санітарний стан установи, то набагато складніше було з інвентарем, побутовою технікою, іграшками тощо, на придбання яких потрібні кошти.

І ось з приходом в орган місцевого самоврядування нових людей, відношення до наших дітей та працівників дитсадка змінилося.

«Стару однокамфорну плиту змінила нова сучасна електроплита на чотири камфори. З’явився пилосос, електрочайник, нова постільна білизна, - каже завідуюча дитсадка Ольга Шоваг. – Прилади, здавалося б першої необхідності, без яких важко уявити сучасне життя, були нам недоступні. А сьогодні вони не тільки полегшили роботу нашим працівницям, а й створили комфортні зручності як для дітей, так і працівникам», - каже завідуюча.

Від імені колективу дитячого садка, батьків його вихованців висловлюю вдячність голові сільської ради Людмилі Попович за виявлену увагу до дошкільної установи. Всі ми сподіваємося на таку підтримку і в майбутньому, бо нашим дітям потрібні ще й нові іграшки, лінолеум для кухні тощо.

Ми, батьки, щиро хочемо, щоб наші малята навчалися і виховувались у теплі і затишку під опікою не тільки виховательського колективу, а й органу місцевого самоврядування, що входить у його компетенцію.2016-02-22
переглядів: 970
джерело: Віталія Кінч, мама

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(вучкове)

найбільше читають:
(вучкове)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.