...

Драгоманівці підписали угоду


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у складі проректора з дистанційної освіти та інноваційних технологій, професора Анатолія Кудіна і радника ректор, професора Миколи Бойчука відвідала Закарпаття, центри дистанційного навчання НПУ та Навчально-оздоровчу базу на Синевирі. Драгоманівці також обговорили і підписали угоду про співробітництво з Департаментом освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації щодо підготовки фахівців для роботи в сільській місцевості.

За словами ректор Драгоманівського університету, професора Віктора Андрущенка, педагогічний виш розширює межі своєї присутності у регіоні і тепер планує виділяти для прийому за цільовими направленнями абітурієнтів, які постійно проживають у сільській місцевості або селищах міського типу і виявили схильність до педагогічної діяльності.
Чимало студентів-драгоманівців із Закарпаття успішно продовжили навчання в столичному виші після закінчення підготовчих курсів та центів дистанційного навчання в своїй місцевості. Тепер кращі спудеї отримали можливість навчатися в університетах Естонії, Франції, Німеччини.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова у першу чергу сьогодні сконцентрований на пошук та навчання талановитих дітей саме з глибинок нашої України, які в майбутньому зможуть повернутися на свою малу батьківщину та докласти усіх зусиль для розвитку свого краю.

За новою угодою драгоманівці готуватимуть для Закарпаття фахівці у сфері іноземних мов, трудового навчання і фізичної культури, колекційної педагогіки та ін.

Прес-служба університету


Драгоманівці підписали угоду


2016-02-16
переглядів: 2558
джерело: Василь Ігнатишин

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2016-03-17 11
ХА ХА ХА ХА поцілуйте мене в зад ХА ХА ХА !!!! Каже Маркович Саша !!!Премії пішли в більших розмірах. Бурдуся ділиться допомогами сього року. Всьо в шоколаді.

2016-03-17 пппппп
молодець директор за це ми його і поважаемо ! а ви дивіться читайте і завидуйте дебіли нелюстровані ха ха ха ха !!!!

2016-03-16 ооооооо
свисніть йому в зад дебіли і завидуйте йому ковдоші ха ха ха !!!

2016-03-12 Дербак М.
Чому мені не пробачать ?Я живу для Вас .!

2016-03-12 атифилософ
Дочого жадоба слави довела неповноцинного деградантамитрицу(Дербака М.)що вин биолог купив кандидатську по философии.Вин сарака чи знае хоча-б що вивчае философия. Наука про мудристь йому цього не пробачить,та нехай тишиться дибил,а люди прекрасно знають хто такий напужений митрица.

2016-02-26 Зигмунд Фрейд
Доля не приймає виправдань ??? Любов - це самий перевірений спосіб подолати почуття сорому !!!-!!!!!

2016-02-25 Добродіям
Весна прийшла,хвороби весною проявляються

2016-02-25 !!!!!?????????????????
Такі таланти наукові пропадають! Пора Колю відправляти на філософський факультет оби читав лекції студентам на тему Зігмунда Фрейда "Введение в психологический анализ" А на директора треба приймати аспіранта який досліджує про фауну і флору в природних заповідниках. Але в цілому Миколі бажаємо творчих зверошень,наснаги і кращої карєри на педагогічній ниві, тим більше фундамент заклав для наукової діяльності на теренах нацпарку Удачі Миколо!

2016-02-25 Загадка
Тепер Дербак Микола не просто злодій-лісокрад, а злодій кандидат філософських наук, іпать-копать.

2016-02-16 До Яценюка
Сьогодні на звіті уряду пролунала інформація, що за звітний період в Україні ліквіловано 80 подібних цьому "липових" університетів. Як сись оминули - загадка. Ще і "учених" випускає тіпа Дербака. До вересня Яценюк і Квіт мають виправитись, а то відставка неминуча.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.