Олександр Доній: Україні необхідна зміна президента в першу чергу, будь-яка заміна Порошенка вже буде позитивом!!!

Вічная пам'ять, поліціє...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Вічная пам'ять, поліціє...

Вітаю всіх з прогнозованим кінцем реформи правоохоронних органів в Україні від Авакова, виразно продемонстрованим в ході сьогоднішньої прес-конференції "патрульної поліції" в Ужгороді.

Місце проведення заходу показово перенесли з Жупанатської на Ракоці – в УМВС. У президії – ВСІ КОЛИШНІ МЕНТИ, від Князєва і Марценишина і закінчуючи прислужником режиму Януковича Грубарем, який арештовував активістів на Народній і якого ДЕМОНСТРАТИВНО витягли сюди в піку громадськості і журналістам. Нових поліцейських набирати більше не будуть – в районах дороги патрулюватимуть старі скорумповані та бидлоподібні мусори, на яких натягнуть жовті жилетки з надписом "поліція" і яких тепер треба називати поліцейськими. Все це паскудство прикрили активістами Євромайдану, які погодилися увійти у Громадську раду при цій псевдореформованій мусарні. Ініціативність і патріотизм нечисленних щирих поліцейських гасяться у нереформовані суди і прокуратури та непокаране "ідіть на***!" від Рати. Бабло з контрабанди на приватизованих кордонах, з уже не киваних гральних закладів (а як починали!), з наркоторгівлі і кришованої проституції справно тече в кишені високопставлених "поліцейських", а доля – у міністерство... Тим часом Блюкові "йовбаки" плюс до журналістських "ксів" обзавелися депутатськими мандатами, і тепер б'ють в лице патріотів і добровольців, стріляють зп'яні собак лісників і, навіть, на кордоні в СБУшників...

Вічная тобі пам'ять, задушена ментовськими руками у колисці поліціє Закарпаття.

R.I.P.


Вічная пам'ять, поліціє...


2015-12-30
переглядів: 665
джерело: Олег Диба, Закарпаття онлайн.Блоги

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.