«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Закарпатті віднині діє 5 новостворених місцевих прокуратур


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті віднині діє 5 новостворених місцевих прокуратур

Відповідно до Закону України «Про прокуратуру», із 15 грудня 2015 року у Закарпатській області розпочали діяльність 5 новостворених місцевих прокуратур на базі 15-ти міських, районних та міжрайонних, які діяли раніше.

Як повідомили Закарпаття онлайн у відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області, відповідно до вимог Прикінцевих та Перехідних положень цього Закону з 15 грудня 2015 року припинено діяльність шляхом реорганізації 2 міських, 10 районних та 3 міжрайонних прокуратур Закарпатської області.

Відповідно до вимог чинного законодавства, територіальна юрисдикція місцевих прокуратур розповсюджується наступним чином:

Берегівська місцева прокуратура: місто Берегове, Берегівський та Виноградівський райони. Її, як повідомляло Закарпаття онлайн, очолив Юрій Беламут.

Мукачівська місцева прокуратура, що нею керуватиме Олександр Братюк: місто Мукачеве, Мукачівський, Воловецький та Свалявський райони.

Тячівська місцева прокуратура: Тячівський та Рахівський райони під керівництвом Степана Жовніра.

Ужгородська місцева прокуратура на чолі з Дмитром Кириленком: місто Ужгород, Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони та місто Чоп.

Хустська місцева прокуратура: місто Хуст та Хустський район, Іршавський та Міжгірський райони, де прокурором призначили Сергія Зовдуна.2015-12-15
переглядів: 1429
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-12-31 Хаща
Головне що Пилипа залишили прокурором в МіжгірЇ, Дербак Микола з НПП і дале буде красти хащу

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.