«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Після трьох годин запеклих дебатів депутати Закарпатської облради врешті обрали голову.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Після трьох годин запеклих дебатів депутати Закарпатської облради врешті обрали голову.

Першого дня зими знову зібралися депутати Закарпатської обласної ради, аби обрати голову. У сесійній залі також були присутні народні депутати України, консули, керівники силових відомств області та інші почесні гості.
Після невдалого старту на першому засіданні облради VII скликання, здавалося, цього разу повториться те саме. Та й справді, із самого початку засідання почалися гострі суперечки навколо суто технічних питань. У зв’язку з цим у багатьох журналістів та експертів склалося враження, що представники деяких партій навмисне затягують час. Каменем спотикання, як і минулого разу, став діючий регламент, котрий так і не був змінений. До речі, обговорення цього документа на самому початку засідання ініціював голова ОДА Геннадій Москаль.
Губернатор запропонував, незважаючи на чинний регламент, одразу перейти до затвердження виборчого бюлетеня. На його думку, цей документ, що був прийнятий 5 років тому, є нібито «безграмотним» і суперечить новому Закону про місцеве самоврядування. «Чому досі не змінили регламент!» – наголосив губернатор. Однак чимало депутатів були незгодні з Геннадієм Москалем і наполягали на дотриманні чинного регламенту та процедури виборів.
Не завершивши дискусію, голова ОДА запропонував представникам політичних партій вносити свої кандидатури на посаду голови обласної ради. Отже, БПП «Солідарність» відразу запропонувала на цей пост Михайла Рівіса. Але представники інших партій категорично відмовилися вносити свої кандидатури. Керівник «Єдиного центру» в облраді Золтан Лендєл пояснив, що при усній зміні регламенту роботи їхня фракція кандидатуру не вноситиме. Посилаючись на порушення процедури, відмовилися висувати свого кандидата й представники «Опоблоку». У свою чергу, депутати від інших партії свої рішення нікого не висувати не коментували.
Таким чином Михайло Рівіс став єдиним кандидатом, котрий претендував на вакантний пост голови обласної ради. Як ведеться, йому дали 15 хвилин на виступ, під час якого ставили незручні запитання, намагалися критикувати і знову повернути засідання до дискусії навколо регламенту. В цій ситуації Геннадій Москаль швидко зорієнтувався й оголосив півгодинну перерву. Тим часом, лічильна комісія мала затвердити бюлетень для голосування.
Однак після перерви суперечки навколо регламенту спалахнули з новою силою. Не дійшовши згоди, депутати вирішили приступити до голосування за включення прізвища Михайла Рівіса до бюлетеня. Після тривалих перерахунків піднятих рук лічильна комісія констатувала лише 30 «за» із 64. Але головуючий засідання Геннадій Москаль пояснив, що, згідно з 57-ю статтею регламенту, потреби в голосуванні саме більшістю для включення кандидатури до бюлетеня немає. Звичайно, з губернатором погодилися не всі. Чимало депутатів висловили сумніви щодо такої трактовки регламенту, і сесійна зала знову занурилась у затяжні дискусії.
Так тривало, допоки головуючий не оголосив чергову 15-хвилинну перерву. За цей час лічильна комісія, що встигла обрати секретаря, узялася за підготовку бюлетенів. Водночас інші депутати принесли скриньку для голосування та кабінку в розібраному вигляді, яку швиденько змайстрували, трішки попрацювавши молотком.
Після перерви в сесійні залі розпочалося таємне голосування за голову обласної ради. Прозору скриньку опечатали і стали видавати бюлетені.
Отже, після понад трьох годин запеклих дебатів навколо регламенту та процедури голосування процес таємного волевиявлення депутатів пройшов без особливих емоцій. Представники «ЄЦ» та «Батьківщини» навіть не підходили за бюлетенями. Через 15 хвилин було оголошено результати. За Михайла Рівіса проголосувало 38 депутатів із 64 присутніх у залі. Після цього новий голова обласної ради зайняв своє місце у президії, прийняв усі привітання й оголосив перерву на тиждень.
Михайло Рівіс до сьогодні займав посаду заступника голови ОДА. Був обраний депутатом VII скликання від «Солідарності».
Він народився 9 серпня 1970 року. У 1993-му закінчив Львівський політехнічний інститут і здобув кваліфікацію інженера-системотехніка. У 2004 році закінчив УжНУ і здобув кваліфікацію юриста. Трудову діяльність розпочав інспектором Виноградівської митниці. З 1993-го по 2010-й працював на різних ділянках роботи Закарпатської митниці. З листопада 2010 року по квітень 2014 року був першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Хустської міської ради. 8 квітня 2014-го призначений на посаду заступника голови Закарпатської ОДА. Деякі ЗМІ повідомляють, що Михайло Рівіс отримав цю посаду за неофіційною квотою «Народного фронту» і є представником так званої хустської групи.


Після трьох годин запеклих дебатів депутати Закарпатської облради врешті обрали голову.

Після трьох годин запеклих дебатів депутати Закарпатської облради врешті обрали голову.

Після трьох годин запеклих дебатів депутати Закарпатської облради врешті обрали голову.


2015-12-02
переглядів: 1601
джерело: Руслан ФАТУЛА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2015-12-13 ТАК !!
ДА !!

2015-12-13 клуберам
де мав бути буришин?

2015-12-13 Щастя
Крисяча влада повернулася

2015-12-06 ЩО ТО БУДЕ
що буде галас робити як невдаха буришин з шекетов продримбали вибори. Той мажор шекетьониш жирує на вечірках в чиновників які йому допомагали скуповувати голоси а галаса і буришина заставив бити сучки на пилорамі.Так їм і треба підараси всі своїх здають.

2015-12-06 СПАЛИМО
РАЙ РАДА ЦЕ НЕ ЙОГО І НІКОЛИ НЕ БУДЕ ЗАБУДЬТЕ ЗА ЦЕ.ЦЕ ВОЛЬКА ПАТРІОТА.НАПИЙСЯ ВОДИ ЯРЕМО,

2015-12-06 ргнам
василь незаконно зайняв місто в адміністрації. там мав сидіти буришин за таке мош сісти в тюрму

2015-12-06 НАРОД СИНЕВИРА
повісимо того буришина підерсона який недоплатив гроші за вибори.

2015-12-06 УРА
шекетово ЦВК обявили головов міжгірської районної ради злодійкуватого буришина михайла його заступником ярему і слів підобрати не мож до нього який він козел. а головов закарпатської обласної ради шекету який вкрав партійну касу. З святом вас демократи чи домкрати.

2015-12-06 каратель Латекс
шкетовська підстилко не пиши нич не позорь себе і чоловіка.

2015-12-05 Бют це наш спаситель
ЗА ЮЛЬКУ...ЗА БАТЬКІВЩИНУ...ЗА НАШУ НЕНЬКУ ...СЛАВА УКРАЇНІ! БУРИШИНУ З ШЕКЕТОВ СЛАВА. МИ ЦИХ ДВОХ ГОЛУБКІВ ЯКЩО ЗЛОВИМЕ В НОВОСЕЛИЦІ ТО ЗАЛИШИМЕ ЇХ В СЕЛІ ДО ДРУГИХ ВИБОРІВ. БІЛЬШЕ ОНИ АВАНСИ ПЕРЕД ВИБОРАМИ РОЗДАВАТИ НЕ БУДУТЬ. ПАТРІОТИ ЙОБАНІ.

2015-12-05 га га
Поцюлюй Шкета у зад гимнюху ти за шкетом хіба що можеш топанки носити чмирю.Тим більше що топанки в нього дорогі. Купив підарас за зарплату в США. Туди педік на зарплату полетів. А партійну касу і виборців то не він обикрав. Він хороший. демократичний, справедливий топанку му нікому носити. Най приїде в Міжнгірський район і не прячеся від виборців они му і топанки поносят по всьому району. За вкрадені парьійні гроші та скупку голосів він буде до району сперед топанків бігати.

2015-12-05 га га
вітаю шкета з очередним прольлтом

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.