...

ЛІС ДАЛІ РУБАЄМО,


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


ЛІС ДАЛІ РУБАЄМО,


АЛЕ МЕНШЕ, НІЖ В АВСТРІЇ, ІТАЛІЇ ТА ШВЕЙЦАРІЇ

Про це під час брифінгу розповів в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

На Закарпатті нині заготовляють 1,1—1,2 мільйона кубометрів деревини, водночас річний приріст по області становить 3 мільйони. Отже, підприємства обласного лісомисливського господарства вирубують третю частину приросту деревини. Для порівняння Валерій Мурга навів такі цифри: сусідня Угорщина, наприклад, використовує 75 відсотків приросту, Австрія — 77%, Італія — 81%, Швейцарія – 84%.

Нині всю лісопродукцію, заготовлену на Закарпатті, реалізують через аукціонні торги, за винятком тої, яка призначена для соціальної сфери. Всього за 9 місяців року лісу реалізували на 454 мільйона гривень. Це на 40% більше, ніж за аналогічний період торік. Сплачено податків 173 мільйона гривень, що вдвічі більше, ніж у 2014-му. Заробітна плата у закарпатських працівників лісу також зросла на тисячу гривень і нині становить в середньому понад 4 тисячі гривень.

За словами Валерія Мурги, незаконні рубки – одне з болючих питань лісової галузі області. В цьому році у фонді підприємств обласного управління лісомисливського господарства зафіксували 300 випадків незаконних рубок. Йдеться загалом про 2,5 тисячі кубометрів деревини і збитки на суму більше 8 мільйонів гривень. Матеріали за 133 випадками незаконних рубок передані на розслідування та розгляд в правоохоронні органи. Порушено вже 27 кримінальних справ. Разом з тим за неналежне виконання посадових обов’язків з охорони лісового фонду до відповідальності притягнули 97 працівників, звільнено із займаної посади 14 осіб, поінформував В.Мурга. Ці люди, каже, не тільки не запобігли, але сприяли проведенню незаконних рубок.2015-11-30
переглядів: 1578
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-12-02 до мурги
а ще звільнити марію деревляну з рипинським хахарьом що пів района зрубали

2015-12-01 До Мурги
Атаман рубат хащу його кришує Хила. Хилу кришує Мурга. Звільнили того хто немає криші. В даному випадку звільнили злодія Буришина, кришу Шекету.Кришу Ярему. Це за їх сприяння в районні знищено сотні гектарів площі лісів. Це їхні маєтки треба продати а за виручені кошти зайнятись посадкою дерев в варварськи знищених урочищах. А їх в сьомий призив най там віддадуть батьківщині вкрадений борг.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.