«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На експорт із Закарпаття везуть лише деревину, не викуплену на внутрішньому ринку – ОДА


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На експорт із Закарпаття везуть лише деревину, не викуплену на внутрішньому ринку – ОДА

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства звітувало про стан використання, вирубки та експорту закарпатської деревини за 2015 рік і визначило основні завдання на 2016 рік.

Василь Кий, заступник начальника закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

«Якщо підняти цифри, то питома вага експорту у нас більше як 11% не переважає. Тепер за 9 місяців у нас – 7,4%, за 14 рік було 10, 3 %. Якщо перевести оці відсотки у кубометри, то це означає, що за минулий рік ми відправили на експорт 114 тисяч кубометрів з 1млн. 289 тис. кубометрів, які ми реалізували.

Тобто я хочу сказати, що експорт у питомій вазі реалізації у наших доходах не грає основну роль. Якщо перевести оці відсотки у гривні, то порядка по року 80-85 млн. грн. ми отримували сугубо від експорту.

Тепер у нас в принципі немає проблем з реалізацією деревини, тому що вся деревина розкуповується тут на внутрішньому ринку. Я би хотів наголосити, що на експорт у нас йде та деревина, яка не викуплена на наших аукціонах, яку не викупили внутрішні споживачі.

Як показав останній аукціон, який вже відбувся, ми продали практично всю деревину. Але у нас виникають проблеми з низькоякісною деревиною. Мало хто її хоче брати і ми бачимо тут два шляхи.

Перший шлях – налагодження переробки деревини. Як відомо у нас практично на наших лісгоспах переробки немає. Ми переробляємо приблизно 1,3 % деревини. Тому потрібно купляти нове обладнання, робити нові лінії для того, щоб ми могли ту деревину, яка не йде на експорт. переробляти тут: випускати пиломатеріали, рейки, заготовки. В цьому плані ми уже працюємо.

Другий напрям – це організація виробництва технологічної щепини, енергетичної тріски. Якщо купити рубильні машини, організувати це виробництво — ми з тих відходів, що є у лісі, можемо робити енергетичну тріску. Ви знаєте, що навесні прийнята програма про перехід області на альтернативне паливо. Ми вже отримуємо замовлення на поставку енергетичної тріски. Є підприємства які виробляють брикети, пелети і вони вже просять у нас теж цю тріску. Тобто альтернатива тому, що ми не вивозимо ліс у круглому виді на експорт у нас є і проблем великих ми у цьому не бачимо. Просто треба працювати трошки у іншому напрямку на внутрішній ринок».2015-11-29
переглядів: 1650
джерело: http://zakarpattya.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2016-01-05 Вася
Я вірю, що прийде час і за тим дербаком і за псом - пиринцьом і за всіма іншими!!! Прийде час, коли вони самі завісяться за те, що покрали та понищили ліс від нас і наших дітей, я бажаю, щоб їх і їхні сім"ї чекало то ж саме, що вони наробили з тими обездоленими деревами і з нашою землею!!! Я буду боротися і пропагандувати бойовий дух і не заспокоюся, поки вони не будуть жорстоко покарані!!! Суки, нехай здохнуть!!!

2015-11-29 НЕ ТО СЛОВО
Я тоже знаю того ребіта потолок білив поволоком запеканило у рів а дале заволокло шмяком зажменданило дупло у дуплило фіолетовим льотом виволокло жмутьком перевернуло опять задуплило і пляцком завальюцкало

2015-11-29 КВАШИНА
Я В ТЕБЕ БУРИШИНЕ ЗАСУНУ І БУДУ СУВАТИ ТУДИ СЮДИ ЦІЛУ ЗИМУ ДУЖЕ СУВАТИ ГАШ НЕ ВІДДАШ ГРОШІ

2015-11-29 МУДРІСТЬ.
Буришин Молодець,він герой таких як він одениці,вміє вкрасти, обдурити, навішати лапші на патріотичній темі а з того мати зиск, вкрасти партійні гроші які дали на підкуп виборців, а з цих грошей купити квартиру в Ужгороді. А це входить в привичку. купив один раз проскочило. Недоплатив комісіям і хрен з ними на слідуючих виборах знайде нових "дураків" і сторить по новому комісії. А так можна купити і другу квартиру. Хто з біснесменів має дві квартири в Ужгороді. А цей мудрий воїн має. Він їздить на розваленій машині але має дві квартири. На дрібні розходи заробить пилорама з краденою хащою.Ось і може він поступитись щоб побачити все насправді що відбувається.Але є але, Цікаво що всі хочуть,і є фактом.Буришин дотримується закону на відстані, розуміючи інші погляди навколишнього середовища.Він умнічка, кожна Людина вжитті щось хоче,а досягають результату одиниці на жаль.На сайті дуже часто пишуть за мудрість,це конечно правда,мудрістю можна керувати щоб не зашкодити іншим.Я Буришина все підтримую, тому що це моя Воля є там,і не більше.Якщо говорити що у когось є багато таких,а я нікому не належу,і поводу не даю і ніколи не давав.Якщо подивитись реально із сторони,виглядає заманчиво,але це дружні відносини,і друзів є багато щоб покращувати результат.(В нас таких багато нас не подолати)))))І не дивлячись що вас таких багато кінець вам прийде незабаром. Виборці дали вам оцінку в політиці. а правоохоронці дадуть за крадену хащу і несплачені податки.

2015-11-29 пода
інші хоть хащу рубають та податки які не які платють а буришин не заплатив не копійки в бюджет тай заствляв плисканю з агролісу виписувати хажу безплатно бо він був на посаді заступника яреми. при таких рубках супердоходи гарантовані

2015-11-29 Кащей
Сього би генерала разом з Яремов кришов Хили та Атаманюком якого кришує Хила повести по хащах де Хила з Атаманом гуляють. Такого варварства ще наші ліси не виділи. Що лишиться нащадкам після бездушного збагачення цих посадовців. Такого навіть Буришин з Пиринцьом собі не дозволяють.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.