...

Цьогоріч продали на 40% більше закарпатського лісу, ніж торік


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Цьогоріч продали на 40% більше закарпатського лісу, ніж торік

Крім того, зафіксували 300 випадків незаконних рубок лісу. Про це під час брифінгу повідомив в.о. начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

На Закарпатті нині заготовляють 1,1-1,2 мільйона кубометрів деревини, водночас річний приріст по області становить 3 мільйона. Отже, підприємства обласного лісомисливського господарства вирубують третю частину приросту деревини. Для порівняння Валерій Мурга навів конкретні цифри: сусідня Угорщина, наприклад, використовує 75 відсотків приросту, Австрія - 77, Італія - 81 процент, Швейцарія – 84.

Нині усю лісопродукцію, заготовлену на Закарпатті реалізують через аукціонні торги, за винятком тої, що призначена для соціальної сфери. За 9 місяців року лісу реалізували на 454 мільйона гривень. Це на 40 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сплачено податків 173 мільйона гривень, що вдвічі більше, ніж торік. Заробітна плата у закарпатських «працівників лісу» також зросла на тисячу гривень і нині становить в середньому понад 4 тисячі гривень.

За словами Валерія Мурги, незаконні рубки – одне з болючих питань лісової галузі області. В цьому році у фонді підприємств обласного управління лісомисливського господарства зафіксували 300 випадків незаконних рубок, загальною масою понад 2,5 тисячі кубометрів, що принесло збитків на суму більше 8 мільйонів гривень. «Матеріали за 133 випадками незаконних рубок на суму збитків 7 мільйонів передані на розслідування та розгляд в правоохоронні органи. За незаконну порубку порушено 27 кримінальних справ. За неналежне виконання посадових обов’язків з охорони лісового фонду до відповідальності притягнули 97 працівників, звільнено із займаної посади 14 осіб, - поінформував В. Мурга. – Вони не тільки не перешкодили, але сприяли проведенню незаконних рубок».2015-11-26
переглядів: 1614
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-11-28 Бистряне
Що не кажи,а голова Бистрого класний, будемо йому помагати і хочемо знати скілько бюджетних грошей розокрала бувша крута голова,які рішеня приймала,якими дровами грілася,про все люди мають знати чим занималась попередниця.

2015-11-27 Маря
У нас у бистрому Крутий голова Ванька (ема) він дуже строгий скаже як відріже.

2015-11-27 Бистий
Бютівці скуповують крадений ліс,а суботники на чолі з ГАЛАСОМ порушують всі закони...Загадили територію відходами та тирсою ніхто не реагує чекаємо змін.

2015-11-26 Правда
Почніть у Міжгір"ї з районних депутатів і наведете порядок з незакооною рубкою лісу.Починайте з Михайла Буришина,який прпацюючи таким паном приобрів пилораму і рубав ліс,який йому сам "плив" до рук за "рішаловські питання" лісової галузі.Потім перейдіть до Пиринця,який знищив дорогу до Матачова.завалив її лісом. Цікаво звідки стілько взяв? А Плитан який рубає всо підряд і гниляка не залишає,видно аккуратиста ,дохтор як не як.Не залиште без уваги і Галаса з Бистрого,який і рубає,і ріже дерево і продає все направо і наліво.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.