...

Закарпаття – у полоні води


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпаття – у полоні води

Тотальна вирубка лісів і відсутність через брак фінансування належної підготовки до можливих сезонних повеней на Закарпатті далися взнаки із першими серйозними осінніми зливами: 21 листопада область потрапила у полон руйнівної паводкової стихії.
Перші повідомлення про повінь, що її спричинили стрімкі повноводні наслідок дощів гірські річки, які полишили свої береги, надійшли ще зранку суботи з Рахівщини. Відтак стало відомо, що від великої води, разом із Рахівщиною, найбільше страждає сусідіня з нею Тячівщина. Біди стихія наробила і у Міжгірському районі, і в Хусті.

Загалом за підсумком дня 21 листопада, станом на 20 годину суботи, за офіційними даними У ДСНС області було підтоплено 315 дворогосподарств, в тому числі 144 житлових будинків у Міжгірському, Рахівському, Тячівському, Іршавському районах. Частково були відключені від електропостачання Кобилецька Поляна Рахівського району, селище Дубове, села Усть-Чорна та Новоселиця на Тячівщині.

Стихія нищила на своїм шляху мости, проривала дамби, буквально знесла дорогу до туристичного Драгобрату та зсувом ґрунту заблокувала автодорогу Мукачево-Львів.

Попередні збитки, завдані паводком лише за 1 день, у керівництві області вже обрахували в 1 мільярд гривень.

Між тим, Укргідрометцентр на добу неділі, 22 листопада, спрогнозував гірським районам Закарпаття продовження опадів у вигляді дощу з мокрим снігом. Відомо було також, що на ніч проти неділі очікували і піку паводкової хвилі в області.


Закарпаття – у полоні води

Закарпаття – у полоні води

Закарпаття – у полоні води
2015-11-22
переглядів: 1840
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.