...

Хто привласнив виділений військовим ліс?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Хто привласнив виділений військовим ліс?

Правоохоронці Закарпаття та місцева облдержадміністрація перевірять надані «Депутатським контролем» факти можливого привласнення службовими особами місцевої ОДА та Міноборони матеріальних ресурсів, виділених лісовими господарствами для потреб військовиків в зоні АТО. Про це народного депутата, члена МДО «Депутатський контроль» Віктора Романюка (фракція «Народний фронт») повідомили у обласній прокуратурі.

Як вказано в депутатському зверненні, за вказівкою керівника ОДА В. Губаля місцеве Управління лісового та мисливського господарства зобов’язане було сприяти у будівництві фортифікаційних споруд на Донеччині. Для цього відомство автомобіль «Урал» з гідроманіпулятором, що належить ДП «Мукачівське ЛГ», а також закликало директорів лісгоспів визначити двох працівників з кожного господарства для їх участі у будівництві.

Розпорядитися даними ресурсами мало би спеціально для цього призначене київське ТОВ «Інлайн Плюс», яке, втім, цього не зробило, лише марно витративши час та зусилля людей.

Однак, витрата часу – не найбільша проблема в даній ситуації. Лісові господарства також відправили на Схід України деревину – 1 400 м. куб. лісу. Ці матеріали призначалися для будівництва укріплень. На станції призначення «Пологи» їх мав отримати представник Міноборони підполковник І. Лозинський

Втім, в супровідній документації немає жодних відміток про отримання вантажу. Так само відсутні підтвердження про його надходження в будь-яку військову частину на території Донеччини.

«В умовах фактичного ведення військових дій деякі чиновники прикриваються необхідністю укріплення обороноздатності країни задля банального розкрадання значних ресурсів. Такі дії завдають величезної шкоди державним інтересам та ставлять під ризик забезпеченість нашої армії. Без уваги такого лишати не можна», – наголосив Віктор Романюк.

Окрім правоохоронців, які вивчатимуть матеріали справи, причини виникнення подібної ситуації парламентарям роз’яснять також самі посадовці облдержадміністрації та профільного управління.

Нагадаємо, раніше після звернення «Депутатського контролю» ГПУ відправила надані матеріали на розгляд ще й військового прокурора Західного регіону України та пообіцяла контролювати процес розслідування.2015-11-15
переглядів: 1490
джерело: Прес-служба МДО «Депутатський контроль»

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-11-15 ЧП в ліцеї
12.11.2015р. близько 17 год. впав з криші ліцею і смертельно травмувався працівник ТДВ "Закарпатсько-галицьке шляхобудівельне... " директор - Коліда Василь Петрович. Працівник працював неофіційно.. Є договір на виконання робіт по ремонту криші ТДВ з Ліцеєм. Всі матеріали передані в прокуратуру. На місце події виїжджала оперативна група Національної поліції.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.