Олександр Доній: Україні необхідна зміна президента в першу чергу, будь-яка заміна Порошенка вже буде позитивом!!!

Поліція, чи міліція?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Поліція, чи міліція?

На сайті Закарпаття онлайн стара міліція наразі не стане новою поліцією. Хіба що в назвах офіційних установ, які ми не маємо права змінювати на власний розсуд. Бо редакція сайту не вважає той ребрендинг від панів Авакова-Яценюка-Порошенка, що відбувся 7 листопада, реформою.

Насправді цього дня весь той непотріб, який на Закарпатті "кришував" гральний бізнес, проституцію, наркоторгівлю, братався з бандитами Блюка і працював на Медведчука, фальсифікував адміністративні і кримінальні справи щодо активістів, починаючи з площі Народної, їздив у Київ давити Майдан, раптом всім скопом перекочував під новий бренд. Не змінившись по суті. І не припинивши свої злочинні дії.

Бо не можна називати поліцією наприклад те, що прикривало собою масштабний земельно-майновий "дерибан" в Ужгородській міськраді.

Тому, на нашу думку, буде правильним і далі писати на сайті "міліція", а не "поліція". Принаймні, до того часу, поки не зміниться суть. Яка, за словами С.Князєва, має змінитися лише до 31 грудня 2016 року. Тобто, ще рік закарпатській міліції дозволили бути тим, чим вона була досі. А тому і дотеперішня назва більше відповідатиме реальному стану справ, хоча й дисонуватиме з тим, що нам зараз намагаються активно вкладати у вуха у цьому контексті.

А поліцією ми, відповідно, називатимемо ту нову патрульну службу конгломерату Ужгород-Мукачево, яка зараз готується, і яка має заступити на службу в середині грудня. І інші пдрозділи, які в цьому процесі будуть реформовані по-справжньому.

І то виключно за умови, якщо вони в роботі продемонструють ту нову якість, заради якої створювалися...2015-11-10
переглядів: 1865
джерело: Адмін, Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(19):

2015-11-15 едік
туй говорять що оцінку мае давати населеня полісменам новим та яку мож дати дербаку мішкови коли то чмо остатное і тоді вся така поліція якщо вони його прийняли і ві дале ходить на роботу пяний розгачканий і бере взятки від населення яка довіра може бути до поліціі через таких полісменів як дерак та інші старі пси

2015-11-14 Ковдошы
Це пит

2015-11-13 оперативка
В Ужгороді народній месники уже пачали палити дорогі машинки від скупщиків голосів на останніх виборах. В особливу зону ризику попав Шекета із Буришином (в обох ужгородська а не міжгірська прописка). Попрятали хлопці свої іномарки, ба мало того що на скуповували по 200 чи по 500 гривень чимало виборців (дотягнули почти до 20 проц) так щей подейкують що дуже много вкрали і привласнили. Бійтеся притинки народного гніву бо він обовязково настигне!

2015-11-13 КОЛОЧАВЦЫ
того ковдоша хаба на сибір відправти а би йому нич ни бдло як пійде міліції бо колочавці його пібють тук що на горщику буде сидіти док не здохне.

2015-11-13 до файта
людвіг ти настоящий мент нощо держись коло себе підараса дерака колочавського гукана тобі невпадло івз ним сидіти на нараді

2015-11-12 галаска
відки буде вода як ліс краде буришин. Буришине Шекето і ти Яремо. Ви аферюги перетнули черту дозволеного в політиці з завтрашнього дня всі ваші афери підараси ви вонючі будуть висвіттлятися в пресі.

2015-11-12 Лісу-Стоп
Чому писаки не пишите,чмирота інтернетовська,на ділі показуйте себе на ділі шваль .Боріться з корупційов ,і захищайте сило від ворюг!!!!!Перекрийте дорогу в Бистрому привяжіть шекету з буришином до кимака і в пилораму їх більше чумазі покидьки не будуть обкрадати хащу і збагачуватися на вас.

2015-11-12 Я ЗАМАЙБУТНЄ.
Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО ПАТРІОТІВ РАЙОНУ !!!ШАНОВНА ГРОМАДО ЗБИРАЙТЕ НАРОД І І НЕПРОПУСКАЙТЕ ЛІС !ЗАХИСТІМ МАЙБУТНЕ НАШІМ ДІТЯМ. А ТАКИМ ЛІСОКРАДАМ ЯК БУРИШИН ЙОГО ЦУРАВА КРИША ШЕКЕТА МІСЦЕ НЕ В ПОЛІТИЦІ А В ЛІСОЦІЦІ СУЧКИ РУБАТИ, ОДНИМ СЛОВОМ ПІДАРАСИ ВОНИ В НЕ ПОЛІТИТКИ,

2015-11-12 ПОСТ.
ЧОМУ В РІЧКАХ МАЛО ВОДИ? ЧОМУ В ГРОМАДИ, НЕМА В КОЛОДЯЗЯХ ВОДИ??? ЦЕ ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА ЧИКАЄ НАРОД!ТРЕБА БОРОТИСЬ ЗА СВОЄ СИЛО Я ЗА ПРОПУСКНИЙ-ПУНКТ.!СТОП - ЛІС. БУРИШИН ШЕКЕТА І ОСТАЛЬНІ СЯВКИ ЛІСОКРАДИ, ХВАТИТЬ ПРИХОВУВАТИСЯ БЛАГИМИ НАМІРАМИ І ОБКРАДАТИ НАРОД ТА ДУРИТИ, ВАШІ ПІДСТАВНІ ФІРМИ ВИНИЩИЛИ ВСЮ ХАЩУ В РАЙОНІ А ВИ ЛЮДЯМ ЛАПШУ ВИБОРЧУ ВІШАЄТЕ.

2015-11-12 НАВЕДІМ ПОРЯДОК З ЛІСОКРАТАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Питання Що ЗРОБИЛИ ???????????????? Що треба робити:Ліс мають право рубати хто дає роботу і переробляє ліс,например,брус,вагонка,дошка,сило забезпечино відходами тобто дровами,платиться подавток,і зарплата.!!!!!! КОМУ ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ ???? Всі хто вивозять ліс КРУГЛЯК за межі СИЛА треба ЗАБОРОНИТИ!!!!! ЗАБОРОНИТИ МАЄ МІСЦЕВА ГРОМАДА!!!! ЯК? НЕ ПУСКАТИ Фішки в СИЛО...ШЛАВБАУМ...ГРОМАДА МАЄ ВЗЯТИ У СВОЇ РУКИ,і контролірувати ВСЕ! І НЕ ТРЕБА БОЯТИСЬ !!!!!

2015-11-12 Це Правда.
Питання? Що зробив Буришин при Владі ? Що зробив Ярема при Владі ?Що зробив Шекета при Владі ? Що зробив Хила при Владі? Що зробив Юрик при Владі ? Що зробив Маркович при Владі ?Що Вони Зробили ????? Вони Державні,та людські гроші Ворують!Вони ворують землі!Вони ворують ліс !Вони Шершні все ворують ...

2015-11-12 но нє??????
Паскуди буришинські та шекетишинські. Прийміть до них хоть якісь заходи!!! Відправте на три веселі букви!!! Буришина пошліт в РДА, а Шекету в ОДА

2015-11-12 До Віктора
Що ти не можещ імити того засраного Буришина та ділового Шекетьониша та витрясти з них 1000 грн. Саме стільки їм передали за кожний голос по 500 грн, а вони покидьки давали лише по 200- 300грн.

2015-11-11 прокурор
Вікторе ВМІСТІ з жінкою, вам тоді пряма дорога на нари за взятку.

2015-11-11 Віктор
Я взяв від Буришина 400 грн за те що проголосую вмісті з жінкою за БЮТ в районну і обласну раду і за старого голову села. Тепер цей злодій на вулиці даже не здороваться.

2015-11-11 вован
Ми мещканці Міжгірського району стурбовані тим фактом що політична партія Батьківщина на чолі з відомими в краї аферистами Шекетою і Буришином скупила голоси, причому зловживаючи службовим станом вкрали від кожного з нас по 200 грн. Просимо вжити до цих злодюг заходів та повернути нам вкрадені кошти.

2015-11-10 Синевир
Мікан Мішко іде екскурсоводом в старе село в Колочаві недаром Аржевітін йому вручив підполковника на день ріплянки

2015-11-10 колочавци
такого пидера на биржу не узьмут

2015-11-10 оооо
мікане паруйся на біржу

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.