...

Впізнаєте майбутнє Закарпаття?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Впізнаєте майбутнє Закарпаття?

Вся Україна з радістю їде в Карпати на свята і не тільки, щоб насолодитися найчистішим повітрям, красою природи. І на сьогоднішній день виявляється, що цю красу та екологію ніхто не береже, правильніше сказати - продають за кордон. Стало відомо, що ліси вирубують безконтрольно і у великій кількості. Зокрема,в Карпатах звернули на це увагу і коли кинулися шукати захисту у закону,то виявляється наш Кабінет Міністрів "кришує" цю справу. Як це можна розуміти? Гори карпатські вже зовсім "лисі", а карпатський бук взагалі чіпати не можна .. Ми хочемо жити в чистому середовищі, а вони на цьому заробляють, мабуть, величезні гроші, відправляючи склади "дров" закордон. Про це говорив особисто Віталій Майборода - інженер лісового господарства, керівник групи експертів по лісі громадської ради при Львівській облдержадміністрації.
Зауважте, все це відбувається при новій владі, після люстрації і під час їх так названих реформ..2015-11-08
переглядів: 1759
джерело: Любовь Мартыненко

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2015-11-21 Русік
Дубаничу ти тупий як баран 7-років ти стояв у черзі за дипломом.Що прячешся від байстюків по селу якісь наробив,може хоч тепер даш му якусь підтримку.А таоя мерша найся подивить узеркало коли на вулицю виходить на кого похожа.Подякуй Шелепці що ти дала плащ Шелепів-ти недоумку брудний ти й на чоловіка не похожий губа ти відвисла яак сільському кондови.

2015-11-15 До атамана
Ти вирубуєш із свойим шовгором увись воронівиць хащу возите ліву йидну у бистрй другу долі а самі на дорогих машинах возитеся злодійня ти вася не встигаш красти та взявісь собі шовгора оби май много хащі до вас на пилораму вивезли

2015-11-15 пушкарьова
В Атамана сімя на грані розвалу крадені гроші не можуть поділити наш папа секс бомба лопушного а з боку не скажеш

2015-11-14 Бачив
Холмс ЩО ЦЕ ? ВАцон кивнув головою

2015-11-14 До Атамана
Що свату ще не довго руки гріти тебе здають рідні скоро на нари Бакс

2015-11-14 руслана
та про який порядок може йти мова в лісовій галузі коли в нашого атаманюка вся сімя задіяна в розкраданні лісу вони разом із олйником сашком весь ліс крадуть марка в бистрянськім васька із зятьом в майданськім а сам атаманюк в лопушнянськім лісництві в сі роблять на одну злодійську сімю і на кума хилу

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.