...

У Буштині на Тячівщині попрощались із загиблим добровольцем ПС Віталієм Берталоном "Булею"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Буштині на Тячівщині попрощались із загиблим добровольцем ПС Віталієм Берталоном

Сьогодні, 5 листопада, Буштино попрощалось із загиблим в зоні АТО добровольцем Правого Сектору Віталієм Берталоном на псевдо Буля. Вчора в рідне селище привезли "вантаж 200" із тілом загиблого бійця, який воював у районі селища Піски під Донецьком і загинув у жахливій автокатастрофі два місяці тому.

Розділити біль втрати та провести в останню земну дорогу захисника України прийшли рідні, знайомі, друзі. Зокрема й бойові побратими ДУК «Правий Сектор» та демобілізовані військовослужбовці Тячівщини. А також представники районної та селищної влади, військового комісаріату, громадських організацій, всі небайдужі.

Панахиду за покійним у домі його рідних відслужили 9 священнослужителів Тячівщини. Відтак багаточисельна колона з тілом загиблого попрямувала до центральної площі селища, де відбулася загальна церемонія прощання. Під сумну мелодію військового оркестру бойові побратими загиблого пронесли труну на руках. Дівчата з «Правого Сектору» осипали останній шлях пелюстками троянд. Траурну ходу вигуками "Герої не вмирають!" зустірчали школярі, які утворили «живий коридор» обабіч дороги, запалили свічки та лампадки.

Священики молились за упокій душі воїна. Прощальну промову виголосили голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, селищний голова Іван Паш та військовий комісар райвійськкомату Ігор Тищук.

Поховали Віталія Берталона на селищному кладовищі з усіма військовими почестями, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


У Буштині на Тячівщині попрощались із загиблим добровольцем ПС Віталієм Берталоном

У Буштині на Тячівщині попрощались із загиблим добровольцем ПС Віталієм Берталоном

У Буштині на Тячівщині попрощались із загиблим добровольцем ПС Віталієм Берталоном
2015-11-05
переглядів: 1817
джерело: http://zakarpattya.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-11-06 дід
Томашка провела комісію бо в неї більшість в комісії і оголосила Ярему головою Міжгірської райооної ради. Вітаємо Іване Васильовичу.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.