...

Порошенко не прийняв відставки Москаля


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Порошенко не прийняв відставки Москаля

Згідно інформації, яку отримали «Новини Закарпаття» з найближчого оточення губернатора Закарпаття, Президент України Петро Порошенко не прийняв відставки Геннадія Москаля, а ще більше збільшив його повноваження та завдання. Геннадій Москаль очолить фракцію «Солідарність» в Закарпатській обласній раді та буде курувати діяльність цієї партії в області. За неофіційною інформацією, більш як ймовірно, що представник «Солідарності» очолить обласну раду.

Інформація, що Москаль може очолити Національну поліцію, не відповідає дійсності. Тим більше, що її керівник уже оголошений.

Нагадаємо, що сьогодні губернатор Закарпаття Москаль написав заяву про відставку.2015-11-04
переглядів: 1900
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2015-11-17 Буришин
шкода що Андрій Шекета відказався бо він як мені кажеся знає цю тему з середини

2015-11-17 Ліза
Казав Шекета що він як усе відказався від чергової пропозиції злочинної влади. На цей раз він не захотів очолити Державний комітет з питань забезпечення прав сексуальних меншин.

2015-11-17 !!!-!!!!!
Шекетовський майдаун приїхав. Далі пупець. Що робити не знає. Чи в кочегарку кочегаром в больниці в Плитана чи заступником голови закарпатської облради. Ті кому недоплатив цей скупщик по 300 грн відгукніться будь-ласка підкажіть цій пропащій душі як краще бути.

2015-11-17 .
конец.Яремо ти чуєш. конєц підкрався незамітно. Що далі чи в Галаса на пилорамі чи в Шекети в кочегарці. Або в Буришина сучки бити на краденій хащі.

2015-11-16 Виборець
Наш край, Відродження,Солідарність - це нові партії європейського вибору. На відміну від Шекети Буришина та Яреми не займалися фальсифікацією виборів та підкупом виборців.

2015-11-05 розжовую
коаліція може бути лише з батьківщини бо май більше гроший на підкуп виборців викинули вони. правда обикрали простий нарід не всі гроші роздали. до них приєднаєся єцики бо помогли їм та укроп бо тоже скуповував голоси. а ще опозиційний блок та партія зелених.

2015-11-05 жуй
за скуплені мандати буришина шекету та ярему треба кастрірувати оби більше не плодили собі подібних а з томашков що робити по жіночій лінії .ука вона і в африці .ука

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.