...

Заступником голови Міжгірської РДА призначено В.В. Юрика


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село вучкове


Заступником голови Міжгірської РДА призначено В.В. Юрика

Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації Василя Худинця заступником голови Міжгірської РДА призначено В.В.Юрика.Юрик Василь Васильович народився 16 березня 1975 року в селі Вучкове на Міжгірщині. Має дві вищі освіти, в 2001 році закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю „Облік і аудит”, а в 2009 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю „Державне управління”.

Свою трудову діяльність розпочав у 1994 році ветеринарним санітаром Лозянської дільничної ветлікарні Міжгірської районної лікарні державної ветеринарної медицини. З 1998 до 2002 року працював секретар – референтом закритого акціонерного товариства «Центр сприяння розвитку Закарпаття». З 2004 до 2006 року - в Міжгірській районній державній адміністрації на різних посадах, а з березня 2005 до квітня 2006 року – заступником голови Міжгірської районної державної адміністрації.

З квітня 2006 року і до цього призначення працював на посаді заступника Міжгірського селищного голови.

Одружений, виховує 2 дітей.2015-10-24
переглядів: 1690
джерело: http://www.m-rda.gov.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-10-28 Правда
Нормальна трудолюбива та професійна людина

свіжі новини:
(вучкове)

найбільше читають:
(вучкове)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.