«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Колочава має отримати блакитне паливо в найближчий час


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Колочава має отримати блакитне паливо в найближчий час

Ранок починається з зустрічі з виборцями… Мабуть, як кожний із наступних, та й попередніх…
Поспілкувався сьогодні з директором МІЖГІРСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ "ЗАКАРПАТГАЗ" Олександром Галасом і його чудовими працівниками.

Під час зустрічі до мене звернулися жителі Колочави з проханням побудувати газопровід-відведення, який робили ще на початку 90-х років.
Почав розбиратися, з'ясувалося, що треба зробити врізку в газопровід "УРЕНГОЙ-ПОМАРИ-УЖГОРОД", а змінена влада в 2005 р. почала дивитися на нього як на політичний проект і бажання завершити його в неї не було.
А ЛЮДИ ж НЕ ВИННІ, що ВЛАДА ЗМІНИЛАСЯ
На початку 2009 року знову розпочали роботу - підвели газову трубу і зібрали 4 мільйони коштів на підключення від селян. Люди сподівалися, що скоро будуть з блакитним паливом.
Більшість навіть спеціально обладнали домівки: встановили котли, конвектори та батареї. Утім донині палять дровами. ОДНАК їх знову просто ОБДУРИЛИ і лишили при своїх інтересах.

Звернувся до керівника Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець, щоб використав усі важелі, щоб запустити довгоочікуваний дороговартісний проект, - написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook Іван Шкирта2015-10-22
переглядів: 1454
джерело: mgir.info

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-10-23 до колочавців
Всі ви кандидати вдепутати такі,як Ярема І.В.,обріхуєте один одного,але виборців цим уже не візьмете,люди невірять ані одному вашому слову,та краще не паплюжте один одного,а зробіть всі разом для нас простих людей щось корисне,от тоді люди за вами потягнуться і тоді буде видно хто крадій,а хто людина достойна нашого голосу без ніяких 100грн.або ще якихось йобнутих обіцянок.

2015-10-23 бюджет
у Яреми зарплата 14 тисяч щомісяця у його заступника Буришина 11 тисяч щомісяця а ви дурні верховинці беріт по 100 гривень і голосуйте за сих ворів оби вони дальше крали гроші з бюджету

2015-10-23 Хланта Ю П Макар Оксана
до Яреми І В ти рачанику Негровецький як тепер даш нам гроші Що обіщав адже в тебе забрали 9 млн гриень які ти хотів вкрасти в освітян і в медиків ти козле бери ці роші де хочеш або вкради в Балоги а нам наше дай ми відмовляемось іти з твоїм злодійським Балогою ЕЦом на вибори і за нас нетреба голосувати нікому поверни нам гроші

2015-10-23 кандидатоз
Бурдуся привіт. Ми за тебе би сьме голосували, айбо допомога нам непопала. А теперь най за тя голосуют ті що получили допомогу.

2015-10-23 Швеган В
нехай розкаже п Ярема ІВ як він від ЕЦ обікрав освітян і медиків на 9 млн грн як цей козед хотів залишити людей без грошей дякуючи п Худинцю В І цей злочин було розкрито всі хто буде голосувати і іде на вибори від Единого Центру це такі самі злодії як і Ярема ІВ

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.