Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Михайло Щур: ''Коли для Міжгірщини був передбачений лише один майданчик зі штучним покриттям, ми з братом привезли два, в тому числі й для Келечина…''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Михайло Щур: ''Коли для Міжгірщини був передбачений лише один майданчик зі штучним покриттям, ми з братом привезли два, в тому числі й для Келечина…''

Для кандидата в районні депутати це ж бо село – друга домівка

Відомий у краї нині політичний діяч, селищний голова Василь Щур з рідним братом Михайлом – нерозлийвода. Тож, без сумніву, більшість часу як в дитинстві, так і зараз проводять разом. Келечин – один з двох населених пунктів, який виховував сьогодні активних громадських діячів і сильних політиків Василя та Михайла відповідно. Молодший брат пригадує: «У 2002 році Василь вперше в житті балатувався до районної ради і саме від Келечина.

Багато скептиків не вірили, що йому вдасться отримати мандат, переконували Василя, що це не його рівень, тож як підсумок, пуста трата часу. Брат від своїх намірів тоді не відмовився і наполеглива праця принесла свої плоди. Василь – наймолодший в Україні депутат районної ради. Він для мене приклад у всьому і відверто, я гордий, що маю такого брата. Пригадуєте, він став і наймолодшим селищним головою в державі, і набрав найбільшу кількість голосів з-поміж усіх тодішніх керівників міст, селищ чи сіл. Минулого разу була зовсім інша виборча система, тож я став районним депутатом за партійними списками від селища, та про рідний Келечин, його громаду, не забував ніколи. Так вчив мене брат».

Справді, будучи депутатом від Міжгір’я, Михайло Щур повсякчас дбав про благоустрій села і добробут його жителів. І хоч Келечин – транзитний населений пункт, через нього проходить дорога державного значення, Михайло Михайлович завжди звертався до місцевого осередку облавтодору, аби проводили поточний ремонт. «Справді, з центральною дорогою у Келечині особливих проблем нема. А бічні вулиці не те, що ремонтувати потрібно було, а капітально будувати. Я особисто тримав на контролі ремонт дорожнього покриття, місцеві жителі збрехати не дадуть, позаяк чи не уся бригада працівників автодору – вихідці із Келечина», - зазначив Михайло Щур.

Кандидат в районні депутати – людина віруюча і упродовж усього життя разом з братом допомагає різним конфесіям як у будівництві храмів, так і в організації поїздок до місць духовних. Здебільшого це стосується Міжгір’я, та Михайло Щур нині кандидат у районні депутати від Келечина, тож духовність обов’язково підтримає і там.

Келечин – село спортивне, люди тут пропагують здоровий спосіб життя, особливо полюбляють футбол. Історію, пов’язану з улюбленою грою всього світу Михайло Щур пригадує, не приховуючи емоцій: «Коли брат Василь був головою Міжгірської райдержадміністрації і програма встановлення майданчиків зі штучним покриттям тільки стартувала, для нашого району було передбачено всього одне таке покриття, а саме для селища. Ми поїхали в Ужгород і «випадково», замість одного майданчика завантажили два. Один саме для Келечина. Керівництво області вимагало повернути покриття, мало серйозну розмову з моїм братом. Та Василь сказав, що громада його вже не віддасть. Так і не віддали». Більше того два рідні брати облагородили і діюче футбольне поле, встановивши сучасні металеві ворота, замість традиційних дерев’яних».

У плані Михайла Щура зробити Келечин привабливим для туриста. «Для Міжгірськго району притаманний прихід туриста особливо взимку, є ж бо на різний смак готельно-ресторанні комплекси, курорти, підйомники. У нас реабілітаційний центр бурих ведмедів, а от Келечин чомусь гості з-за кордону й інших регіонів України обходять. Це, щонайменше, не правильно. Скажімо, Моршин, Трускавець – ці населені пункти туриста цікавлять у першу чергу мінеральними водами. Чим гірший Келечин, тут же теж є родовища, тому обов’язково ми будемо залучати інвестора і зробимо із цього населеного пункту ще одну туристичну мекку в Закарпатті», - каже Михайло Щур.

Здебільшого, населення Келечина виїжджає на заробітки, хоча й тут можна створити робочі місця. «Окрім розвитку туризму, потрібно відроджувати переробну галузь і не тільки пов’язану з деревом. У Келечині планували відкрити міні-завод з переробки молока, щоправда в інвестора не вистачило коштів. Сюди з усього району люди б привозили сировину, заробляючи в такий спосіб гроші, були б додаткові надходження до місцевого бюджету. Зрештою, жителі району мали б власну екологічно чисту молочну продукцію: сир, кефір, масло, тощо. Думаю, ми грамотно підійдемо до цього питання і обов’язково вирішимо його уже найближчим часом», - зазначив Михайло Щур.

У мене виникає питання, чому ці теми упродовж 5-ти років не піднімав діючий депутат від «Єдиного центру» Роман Цендра? Та й взагалі про діяльність цього народного обранця, спрямовану на благо келечинців, я не чув. Можливо, чули тамтешні жителі.2015-10-10
переглядів: 1886
джерело: Вадим Сурмай

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(8):

2015-10-19 мітя
деби похмилитися голова болить похмилиня .

2015-10-17 ж
Добре бреше

2015-10-16 точно
то не я то мій кум

2015-10-15 мама
тано болт чи гочеш

2015-10-15 точно
точно точно в котором часу

2015-10-15 точно
таньо ти втихушку займаєся дурницив всповни часи шофера турбаза .

2015-10-11 Житель келечина
Міша ми за тебе!

2015-10-11 ЦІКАВО !
Які гарні слова...ДОБРЕНЬКО !

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.