...

Іван Шкирта: ''Медичні заклади Міжгірського району будуть забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Іван Шкирта: ''Медичні заклади Міжгірського району будуть забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами''

Першу допомогу уже отримав районний центр медико-санітарної допомоги

На Міжгірщині є 12 амбулаторій, 32 ФАПи та одне відділення загальної практики для обслуговування жителів Міжгір’я і приписних дільниць. Капітального ремонту з них потребують амбулаторії сіл Ізки та Річка, ФАПи – Завійки, Пилипця та Потоку. Поточного – 6 амбулаторій та 15 ФАПів.. Не завершено ремонт в Лісківці. Відрадно, що днями відкриють ФАП у Запереділлі.

Обладнанням районний центр забезпечений лише на 40%. Хоч у цьому році і забезпечили усі медичні заклади дитячими ростомірами та вагами, не вистачає пульсоксиметрів, спірограм, шпріців і систем, одноразових гінекологічних наборів, онкотестів, не говорячи вже про термограф, мамограф чи ехокардіоскоп. Перспектива врегулювання цих проблем була захмарною, поки медицину в районі під опіку не взяв кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради Іван Шкирта. Міжгірський районний центр медико-санітарної допомоги за сприяння Івана Івановича отримав акушерські набори для ФАПів та амбулаторій, хірургічні та набори для надання невідкладної медичної допомоги, одноразової стерильної білизни, перев’язочні матеріали.

У районі, м’яко кажучи, застарілий парк автомобілів. До прикладу, велика амбулаторія Колочави не має жодної автівки, тож користується послугами швидкої допомоги. У 2013 році колишній голова Міжгірської РДА Василь Щур виділив кошти з бюджету на придбання службового автомобіля. Та його вартість була більшою, ніж сума виділених коштів. Тішить, гроші хоч витратили на медичне обладнання. Купили апарат добового моніторингу тиску та холтер (для діагностики роботи серця).

«Медичні заклади Міжгірського району будуть забезпечені необхідним обладнанням та медикаментами. Зобов’язуюсь особисто вирішити питання зі службовим автомобілем й обладнанням. А ще посприяти у виділенні 4 мільйонів гривень для капітального ремонту інфекційного віділення Міжгірської районної лікарні», - зауважив Іван Шкирта.2015-10-09
переглядів: 2046
джерело: Вадим Сурмай

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(27):

2015-10-12 Цильочко
Цилько це не Я чесно....Це другий чудак упав головов об землю

2015-10-12 А Вас НЕМА.
ЖАЛЬ.

2015-10-12 Так !
Іван Шкирта переможе !

2015-10-11 Цилько не ображайтесь
Цилько, і малинько жителів є хворих,просто на них не девитись,вониж хворинькі бідолахи

2015-10-11 цильці
Нє в дуплячок, та як раз дати ти би й не... хоть туй й діагнозу не треба зразу в морг

2015-10-11 До Люди Рекіти
Жоно ти так не рвися на секритарьку, бо не бдут ти платити гроші за твою групу-інвалідність.Самоє головноє молися щоб в ближайший час твоє здоровя не підтвердило тобі твою 2 групу інвалідності,що тобі бажаю.Так радуючися за хвороби людей мож і собі найти і онкологію і сахар..життя не передбачено.Жаль тя бо молодась....а такась дурна..

2015-10-11 Знаю
Це можна вилікувати поцілунком

2015-10-11 пацієнт
хто лічит майдан головного мозга?

2015-10-11 Це мої мрі !!!!!!!!!!!
Дуже хочу,погладити Ваше золоте волосся,подивитись у Ваші язкраві очі,почути незабиваєму красиву усмішку....

2015-10-11 До Пацієнта
Я захворів вилікуйте Ви мене пожалуста?

2015-10-11 Тільки Вам!
Здраствуйте Народна рада!Здраствуйте Федя!Привит Вам і тільки ВАМ !

2015-10-11 правда
привіт Федя Чупачупс!

2015-10-11 народна рада
привіт, пацієнти!

2015-10-11 пацієнт
Дивні Ви- виберіть нову людину,можливо щось зробить. А що Царь-вже був і забезпечив собі за рахунок держави та медиків безбідну старість;зарплата велика,пенсія напевно теж тисяч 6,то йому все ще мало. А хто йому мішав цей рік,що робить у лікарні,щось допомагвти людям,показати свою милосердність чи як то кажуть турботу про людей?

2015-10-11 Чесно
Олько Я Вас Кохаю дуже сильно

2015-10-11 ОК !
Бурдиха в паніці, взяла больничний міліція за премії тьогат

2015-10-10 Погода
В майдані маркович сашко разом з бурдишков вкрали 35 757 гривнів у локотян які списали на ремонт дороги.грошики відмили через нянька сашикового і всім добре.голосуйме за них най нам ще раз зроблят дорогу в локоти.

2015-10-10 паціент
царь по 15 тисяч зарплати кождий місяць бере з бюджету але безплатно нікому операцію не зробить, сяких депутатів ми достойні оби все собі гребли, тому шкирті ніц не світит виберемо вяточника царя за 100 грн

2015-10-10 Оля
Позитивний чоловік, молодець,не корисливий,ввічливий,налаштовує на позитив.

2015-10-10 ДА!
Шекета няньо серьозний. Кришує майданського злодія Марковича Сашу бо куми. А може разом вкрали гроші на ремонти дороги Майдан-Голятин, які Шекета виділив з бюджету райдержадміністрації а Маркович зремонтував. Чому мовчите депутати районної ради.

2015-10-10 АГУ АГУ
Маркович Саша порядний голова. То Бурдиха злодійка обикрала садик. Нич тепер батьки скинуться по 200 грівнив і відремонтують садик

2015-10-09 КОНЕЧНО ТАК
АННОЧКО ВИ ПРИЙДІТЬ У РОСТОКУ І ГОЛОСУЙТЕ ЗА ШКИРТУ ...ПРИПИШІТЬСЯ ЯК ПОЛОЖЕНО І ГОЛОС ЗАРАХОВАНО

2015-10-09 Анна
Знаю цього чоловіка тільки з позитивної сторони. Він часто допомагає сімям які не мають грошей на лікування. Сама пережила одну операцію... так Іван Іванович перший хто відгукнувся так як в мене коштів не вистачало. Хоча і не можу голосувати за Шкирту І.І. бо сама з Ужгорода, але тримаю за нього кулаки. Таких людей потрібно підтримувати.

2015-10-09 ЦІКАВО ???
ЧОМУ ПРАВДОЧКА ГІРКА ???

2015-10-09 Правдочка гірка
який там Царь?????? Кому він треба?????-----СоБІ,СОБІ,СОБІ рідненькому!!!!

2015-10-09 ???
А за кого пак голосовати до ОБЛ-РАДИ...Царь Був результату 0...За кого голосовати до ОБЛ-РАДИ ???

2015-10-09 Хлпнта Ю П
голосуйте за мене то нічого що я пропив половину Колочави я все повену відберу віл жида Аржевітіна все залищу цього козла голим

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.