«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Розмір мінімальної стипендії від 8 жовтня - 825 грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Розмір мінімальної стипендії від 8 жовтня - 825 грн

Кабінет Міністрів установив розмір мінімальної стипендії для студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації на рівні 825 гривень на місяць. Про це сказано в постанові уряду №797 від 8 жовтня.

Постанова передбачає встановлення рівня мінімальної стипендії для студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації у 622 гривні на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 311 гривень на місяць.

Розмір соціальної стипендії для професійно-технічних навчальних закладів, що навчаються, із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, установлений на рівні 961 гривня/місяць, а для студентів - 1 989 гривень/місяць.

Також Кабмін установив рівень президентських стипендій для студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації 1 130 гривень на місяць, 3-4 рівні акредитації - 1 356 гривень на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 904 гривні на місяць.

Розмір іменних і академічних урядових стипендій для студентів вишів 1-2 рівнів акредитації становить 1 017 гривень на місяць, 3-4 рівні акредитації - 1 243 гривні на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 791 гривню на місяць.

Розмір стипендії Президента учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів установлений для учасників на рівні 1 243 гривні на місяць, а призерів - 1 356 гривень на місяць;

Розмір стипендії Президента для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук - 1 243 гривні на місяць.

Розмір стипендії Кабміну переможцям всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови й літератури - 1 243 гривні на місяць.

Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів - 1 356 гривень на місяць.

Це рішення уряду набуло чинності 1 вересня.

Як повідомляло агентство, 6 жовтня Президент Петро Порошенко призначив 10 стипендій імені Шевченка учням шкіл за особливі успіхи у вивченні української мови й літератури.2015-10-09
переглядів: 974
джерело: Українські новини

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-10-09 міша
Бурдиха з марковичом би добавила ноль і билаби стипендія як премія в майданській сільрвді. Слава злодюгам села.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.