«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Іван Шкирта: ''Кожен населений пункт Міжгірщини матиме стільниковий зв’язок''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Іван Шкирта: ''Кожен населений пункт Міжгірщини матиме стільниковий зв’язок''

Кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради не зраджує принципу: замість слів – реальні справи

У четвер з робочим візитом Іван Шкирта спільно з Міжгірським селищним головою відвідали навчальні заклади Вучкового – школу та дитячий садок відповідно, щоправда дорогою назад кандидат у депутати не зміг зробити важливий телефонний дзвінок, пов’язаний з вирішенням освітніх проблем. «Це тільки у мене нема зв’язку?», - поцікавився Іван Шкирта. «Ні, нема ще у жодного жителя Вучкового, Стригалень та частково Запареділля», - відповів Василь Щур. Відверто таке покриття стільникового зв’язку у Міжгірському районі, точніше його відсутність, вкрай обурило Івана Івановича. «Ми, слава Богу, живемо у ХХІ столітті, і мобільний телефон це вже далеко не розкіш, а елементарна потреба суспільства. Як це у населених пунктах, при чому аж трьох, нема покриття. Власники мобільних операторів зобов’язані встановити вишки стільникового зв’язку, якщо треба, то й дві обабіч дороги, аби жителі Міжгірського району не відчували дискомфорту. Ми ж не у кам’яному віці», - констатував Іван Шкирта.

Жителі Вучкового, Стригалень та Запереділля уже багаторазово чули обіцянки кандидатів, а згодом і депутатів різних рівнів щодо охоплення їх населених пунктів стільниковим зв’язком. І, відверто, зневірились. Іван Шкирта жодних обіцянок з цього приводу не давав, щоправда уже наступного дня в Ужгороді провів нараду з операторами мобільного зв’язку, які в найкоротші терміни пообіцяли проблему вирішити. Отож запасайтесь мобільними телефонами. Зв’язку в Запереділлі, Стригальнях та Вучковому усе ж таки бути!2015-10-09
переглядів: 1204
джерело: Мирослав Гапак

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-10-09 галина
Іван Іванович пообіцяв, і все зробить.Це людина слова.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.