...

Іван Шкирта : «Будуть якісні дороги - буде життя на Верховині»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Іван Шкирта : «Будуть якісні дороги - буде життя на Верховині»

Зробив поїздку на Міжгірщину з конкретними справами разом із заступником голови Закарпатської облдержадміністрації Олександром Петіком.Дійшли майже до кордону з Франківською областю. У селах тепло зустрічають верховинці. По мальовничих схилах бігають вівці, кози, пасуться корови. Високо в небі парять птахи, красуються багатовічні Карпатські гори, високі дрімучі смереки, а в річці - форель.

Олександр Петік дуже задоволений поїздкою. Ми погуляли лісом, засмажили шашлик та свіжі гриби, пили ароматний карпатський чай.

У горах все смачно. І Міжгірщина привітно запрошує кожного. Тільки би не вирубували ліси та не смітили.

Я вважаю, що треба на прикладі країн Європи боротися з вирубкою лісів у районі, брати на озброєння досвід Швейцарії у розвитку туризму й соціальної інфраструктури, будувати дороги.

Вже є позитивні зрушення. Із державного бюджету виділено 3,5 млн. гривень на ремонт доріг у Міжгірському районі та 300 тисяч з обласного бюджету на капітальний ремонт дороги від станції «Бескид» до села Верхній Студений.
Поточний ремонт провели у всьому районі. Хоча дороги й далі залишаються далекими від ідеальних, - зазначив кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради Іван Шкирта.

Юлія Давидова2015-10-09
переглядів: 848
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.