...

Урочисто проводжали в армію добровольця Івана Шегду


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Урочисто проводжали в армію добровольця Івана Шегду

1 жовтня стартував осінній призов на строкову військову службу

З 1 жовтня по 30 листопада проходить призов юнаків віком від 20 до 27 років на строкову службу. Вони служитимуть в армії впродовж півтора року.

З приводу цього минулого понеділка в райдержадміністрації відбулася урочиста зустріч представників влади, райвійськкомату, учасників АТО з юнаками допризовного віку та призовником-добровольцем Іваном Шегдою, який 1 жовтня поповнив лави Збройних сил України.

Голова райдержадміністрації Василь Худинець, щиро привітавши юнака з свідомим виявом добровільно поповнити лави Збройних сил України, наголосив, що у всі часи захищати Батьківщину було почесним і гідним обов’язком громадян. Подякував батькам за патріотичне виховання сина, побажав Івану повернутися додому здоровим і неушкодженим, а на згадку про зустріч вручив йому подарунок.

Про новації строкової служби повів мову т.в.о. районного військового комісара, підполковник Юрій Богдан. «Згідно з Указом Президента України від 24 вересня 2014 року військовослужбовці строкової служби не залучатимуться до виконання завдань у зоні АТО, - сказав підполковник. - Крім того, на період служби в армії за ними зберігається робоче місце, виплачується середньомісячна заробітна плата. Кабінетом Міністрів затверджено також Порядок виплати грошової допомоги юнакам, яких призивають на строкову військову службу, розмір якої становить дві мінімальні заробітні плати», - сказав він.

Нагадав підполковник і про те, що після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову, у разі, якщо за якихось обставин повістка не надійшла до юнака призовного віку, він зобов’язаний з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку призовної кампанії. Такі дії Уряду – вимога часу, викликана невтішним досвідом минулих років, коли в 2014 році агресор напав на Україну, а підготовленого війська не було. Підполковник Богдан щиро привітав першого добровольця нашого краю Івана Шегду, патріотичний вчинок якого послужить добрим прикладом для тих юнаків, які готуються до служби в армії. Повідомив, що виконуватиме Іван свій військовий обов’язок в одній з військових частин Львівської області.

З напутніми словами і найкращими побажаннями до призовника звернулися голова районної ради Іван Ярема, учасники АТО Василь Пулей та Михайло Сиротяк, яким тепло подякував рукостисканням завтрашній солдат строкової служби Іван Шегда.

З Божим благословенням звернувся до призовника священик Свято-Михайлівської греко-католицької церкви смт. Міжгір’я прот.Федір Славець. Побажав йому гідно виконати священний обов’язок перед Батьківщиною і здоровим повернутися додому. Всі учасники зібрання взяли участь у заздоровному молебні на честь призовника, який правив отець Федір.2015-10-09
переглядів: 891
джерело: Марія Рубець

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.