«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Схему торгівлі Закарпатського кругляка закордон розкрито - Москаль


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Схему торгівлі Закарпатського кругляка закордон розкрито - Москаль

Після заборони Г.Москаля видавати сертифікати про походження деревини для експортних операцій вивезення кругляка із Закарпаття за кордон різко скоротилося. За даними митниці, порівняно з минулим місяцем експорт становить усього 10 відсотків. Причому більшість із тих, хто вивозить ліс, має сертифікати про походження деревини із сусідніх Львівської та Івано-Франківської областей.

Нагадаємо, що з 1 листопада вступає в дію прийнятий Верховною Радою закон про повну заборону експорту кругляка крім сосни (ділової сосни в Карпатах немає), що спровокувало різке збільшення вивезення лісу в останні два місяці. Саме цим і пояснюється заборона голови ОДА на видачу сертифікатів про походження деревини.

- Схема вивезення кругляка давно відома, -- відзначає Г.Москаль. – Держлісгоспи продавали дерево за кордон якомусь приватному підприємцю, умовно кажучи, за 100 доларів, а той переробній компанії за 400. Це чистий обман (так роблять офшорні кампанії), пряме розкрадання. Ліс – державна власність, яка належить українському народу, тому його слід переробляти тут. Хай інвестори привезуть станки, обладнання, створюють робочі місця. Я пропонував лісопереробникам організувати перед ОДА виставку деревообробних виробів, то мені сказали, що крім кругляка майже нема що показати. Ми перетворилися в сировинний придаток Європи. В Австрії, Швейцарії, Румунії, Словаччині чи Польщі ліс теж є, але його так не рубають. Тому що в Україні можна купити за копійки, а що буде з Карпатами, нікому не цікаво…2015-09-17
переглядів: 1917
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2015-09-24 Вася
Шоби поздихали, всі лісорби, жеби їх колодов забило ай їхні сім"ї!!!

2015-09-18 правда
Чмошника Балогівського Олега Дибу,галичанина на поляки.Най там ся друкує із своїми думками поляцькими-націоналістичними.Уже націоналісти показали,що они за люди 31.09.2015.

2015-09-18 народ
п.Буришин краде хащу і пльовав він на закони Москаля

2015-09-18 що, є гриби?
То хто так по-тихому загрузився? Дійсно, теперішній улов чи просто кинули?

2015-09-18 пососи
невтой вагон пригнули деякі липаві бютовці

2015-09-18 с.Ізки
Де був грибний джек-пот в якому селі Райому.

2015-09-17 Грибний джек-пот.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.