«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У Фанчикові на Закарпатті поховали вже другого полеглого героя – Олександра Леврінца


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Фанчикові на Закарпатті поховали вже другого полеглого героя – Олександра Леврінца

Ще одного жителя Виноградівщини, що пішов на фронт добровольцем і поліг у російсько-українській війні на Донбасі, сьогодні зустріли з почестями

Сьогодні, 16 вересня, у селі Фанчиково, що на Виноградівщині, попрощалися із полеглим в АТО односельчанином Олександром Леврінцом. Поховали його тільки через вісім місяців після загибелі.

Як розповів сільський голова Фанчикова Юрій Мар'ян, сім'ї покійного довелося пройти багато випробувань для того, щоб мати можливість поховати Олександра вдома. Допомогти їм відкликалися волонтери. Завдяки громадській організації "Чорний тюльпан", що працює в місті Дніпропетровськ, у травні вдалося забрати тіло Олександра із території, підконтрольної бойовикам. Далі послідували три місяці проведення експертиз ДНК. І тільки через вісім місяців після загибелі, тіло героя вдалося поховати на рідній землі.

Попрощатися із покійним прийшли його односельці, військовослужбовці та громадські діячі району.

Поховальна процесія попрямувала від дому покійного до греко-католицького храму. Поховали полеглого героя із військовими почестями на кладовищі села Фанчиково.

Люди, котрі прийшли провести в останню путь полеглого героя, не приховували сліз. У спогадах односельчан він залишився тихим, спокійним, товариським чоловіком, котрий прийняв виклик долі, і добровільно відправився на фронт.

"Вчився він посередньо, але друзі і однокласники його любили дуже. На фронт він ішов так, що ми всі не знали. Коли ж дізналися, то дуже хвалили його. Молодець він був, добровільно пішов туди," - розповідає про свого покійного учня вчителька Галина Козьма.2015-09-16
переглядів: 1423
джерело: http://zakarpattya.net.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.