«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Через підтасовку документів на Закарпатті на кордоні вилучили понад 35 кубометрів пиломатеріалу вартістю в 104 тис грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Через підтасовку документів на Закарпатті на кордоні вилучили понад 35 кубометрів пиломатеріалу вартістю в 104 тис грн

Так, днями на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС заїхав вантажний автомобіль «MAN» з напівпричепом «SCHWARZMULLER». Керував вантажівкою громадянин України, який працює водієм в одному із закарпатських товариств Тячівського району.

У митному режимі «експорт» переміщувались «пиломатеріали хвойні, обрізні», загальним об’ємом 30,79 м. куб., вагою брутто 18 500 кг, загальною вартістю 91 340 грн. Така інформація містилась в документах, які водій подав до митного контролю. Відправило пиломатеріали словацькому підприємству приватне підприємство із Рахівського району.

Вантажний автомобіль надійшов без митних забезпечень. Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу, із залученням експерта-оцінювача, виявлено невідповідність заявленого вантажу фактично наявному. Встановлено, що реально переміщується в транспортному засобі 35,257 м. куб. пиломатеріалів, що на 4,467 м. куб. більше ніж заявлено в товаросупровідних документах.

Невідповідність наявного товару заявленому в товаросупровідних документах сталася за моєї необачності, оскільки я не був присутнім під час завантаження та фактично не перевірив вантаж, який був завантажений у транспортний засіб, – пояснив директор приватного підприємства.

Однак, він подав митному органу, як підставу до митного оформлення в режимі «експорт» товару «пиломатеріали з ялини, обрізні, нестругані, нешліфовані» товаросупровідні документи, що містять неправдиві відомості щодо геометричних розмірів пиломатеріалу, їх загальної кількості(об’єму) та вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, на підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил, вартістю 104 594 грн, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.2015-09-14
переглядів: 1327
джерело: http://zakarpattya.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-09-14 Буришин
а цей часом ліс належить безуьбому алкашу Куруцу А

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.