...

З героєм-добровольцем Павлом Дурундою, що поліг у війні на Сході, у Буштині прощалися всенародно


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


З героєм-добровольцем Павлом Дурундою, що поліг у війні на Сході, у Буштині прощалися всенародно

Вчора в центрі селища було надзвичайно сумно і багатолюдно - мешканці прощалися зі своїм односельчанином Павлом Дурундою, який загинув в зоні 3 російсько-українській війні на Донбасі.

Провести в останню земну дорогу захисника України прийшли рідні, знайомі, друзі. Зокрема й бойові побратими зі 128-ї гірсько-піхотної бригади, в якій служив мобілізований боєць, та демобілізовані військовослужбовці Тячівщини. А також представники районної та селищної влади, військового комісаріату, громадських організацій, всі небайдужі.

Спочатку відбулася панахида за покійним у його власному домі, яку відслужили більше 10 священнослужителів Тячівщини. Відтак багаточисельна колона з тілом загиблого, якого вчора привезли з зони АТО для поховання на малу батьківщину, попрямувала від його рідної домівки до центральної площі Буштина, де відбулася загальна церемонія прощання. Мобілізовані бійці несли труну на руках під сумну мелодію духового оркестру 128-ї бригади.

З обох боків дороги на колону чекали люди з лампадками, свічками та квітами, діти з українськими прапорцями. Прощальну промову виголосили голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, селищний голова Іван Паш та військовий комісар райвійськкомату Ігор Тищук.

Керівник району Василь Дем'янчук висловив від імені керівництва району щире співчуття з приводі загибелі в зоні АТО мобілізованого військовослужбовця Павла Дурунди.

Наголосив, що, не зважаючи на встановлене перемир'я та всі зусилля керівництва держави з врегулювання конфлікту на Сході, на жаль, війна забирає нові жертви. І українським військовим доводиться платити дуже дорогою ціною за наш мир і спокій - ціною власного життя.

- Боєць 128 -ї бригади Павло Дурунда віддав своє молоде життя, щоб Україна мала майбутнє, а ми - українці були вільними господарями на своїй рідній землі, - сказав Василь Дем'янчук.

Відтак голова адміністрації запевнив, що влада буде опікуватися сім'єю загиблого, а його ім'я навіки залишиться в нашій пам'яті та історії незалежної України.

Дурунда Павло Іванович був призваний до війська 30 січня 2015 року, в рамках 4-ї хвилі мобілізації. Прийшов у військкомат добровільно і наполягав, щоб його взяли служити. Загинув 7 вересня 2015 року, під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою терористів у районі с. Болотеного Станично-Луганського району. Йому було всього 44 роки, вдовою залишилась його дружина Мар'яна.

Поховано Героя на селищному кладовищі з усіма військовими почестями .

Пам’ять про його відданість рідній Вітчизні житиме вічно у наших серцях !

Слава захиснику України!


З героєм-добровольцем Павлом Дурундою, що поліг у війні на Сході, у Буштині прощалися всенародно

З героєм-добровольцем Павлом Дурундою, що поліг у війні на Сході, у Буштині прощалися всенародно

З героєм-добровольцем Павлом Дурундою, що поліг у війні на Сході, у Буштині прощалися всенародно
2015-09-13
переглядів: 1758
джерело: Любов Немеш

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-09-16 Нажаль
Ви самі не хочите це видно я відступив назавжди

2015-09-13 думка
Словесний понос, а жаль...

2015-09-13 ХОРОНИТ ПОЛІТИЧНА ЦЕРКВА МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ!
ХОРОНИТ ПОЛІТИЧНА ЦЕРКВА МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ!

2015-09-13 мир
Слава Герою!!!! ГЕРОЇ не вмирають!!!!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.