«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

І вердикт є і стрілочники...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


І вердикт є і стрілочники...

У Святому Письмі розповідається про те, як одного разу пророк Єлисей зцілив від прокази сирійського воєначальника Неємана. З вдячності за зцілення Неєман запропонував пророку багаті подарунки, але той відмовився і відпустив його з миром. А Гієзій, учень пророка Єлісея, будучи мучимий користолюбством, таємно від свого вчителя поспішив за Неєманом і від імені Єлисея випросив у нього частину цих подарунків начебто для двох бідних Єлісея. Гієзій думав, що Єлисей не довідається про його обман, але помилився. Єлисей засудив користолюбство і проказа Неємана перейшла на Гієзія.

Приклад Гієзія показує, яке шкідливе для людини користолюбство. Воно за словами апостола Павла, є корінь усього лихого(1Тим.6,10). Сріблолюбство відволікає людей від служіння Богу. Господь Ісус Христос ясно сказав: "Не млжете служити Богові й Мамоні".
Користолюбство виганяє із серця страх Божий і штовхає користолюбця на всяку несправедливість і обман щодо ближнього. Той, хто не боїться Бога, забуває про Його всебачення, святість і правосуддя і заради наживи поводиться з ближнім беззаконно.
Користолюбець дивиться на своїх ближних і друзів, як засіб досягнення своєї користолюбної мети. У боротьбі за наживу користолюбець не гребує ніякими засобами-аж до вбивства та інших карних злочинів.

Зверніть увагу на деяких сучасних комерсантів і бізнесменів, які залякують, обманюють, грабують і вбивають, забуваючи про те, що Бог усе бачить і свого часу віддасть кожному за його ділами.
Як проказа Неємана перейшла на користолбця Гієзія, так страджання скривджених, кров убитих і розорених пенсіонерів і убогих перейдуть на голови грабіжників і користолюбців.
Користолюбці, великі і малі, як правило, не бояться ні Бога, ні докорів сімління. Вони бояться тільки суду людського і всіляко намагаються щоб не бути викриті їхні таємні беззаконня. Удаючись до обману і всілякого роду хитрувань, вони з неменшими хитрістю і лукавством уміють ухилятися від покарання, ховаючи сліди своїх злочинів. Вони прикривають свої злі діяння ширмою законності.
Користолюбці, які встигають безкарно робити свої злі справи у земному житті, хай не сподіваються уникнути покарання за них у житті майбутньому, навіть якщо вони і не вірять у нього. Так кожен одержить за своїми ділами. Святе Письмо переконливо говорить: ні злодії,ні хижаки - Царство Божого не успадкують(1Кор 6,9-10).
Користолюбство і богатство - різні речі. Можна бути богатим і не користолюбивим. Святе Письмо наводить нам багато прикладів святих людей, які мали богатство. Історія знає численні приклади, коли багаті християне слугували бідним, незаможнім людям, багато зробили для культури (будували храми, монастирі, служили розвитку мистецтва, залишили після себе добру память).

З огляду на вищевикладеного я пропоную Вам, шановні читачі, повернутися і зазирнути в наше сьогодення, в нашу реальність, до конкретного дійства, до конкретного населенного пункту, до конкретних осіб і надати оцінку іх діянням.
Розмова йде про с.В.Студений Міжгірського району Закарпатської області, а саме взаємовідносини сільської громади і тих осіб, які забеспечують відповідне функціонування життедіяльності на селі.
В попередніх публікаціях ми вже Вас інформували про численні порушення земельного, лісового та природоохоронного законодавства в цілому суб"ектами господарювання, які роками здійснювали розробку лісосіки в лісових масивах на території Н.Студенівської сільської ради.
По наших зверненнях проводилися неохоче перевірки, які носили поверхових характер, з вікна службового кабінету, без виїзду на місця вищевказаних грубих порушень природоохоронного законодавства. Але виникає запитання: А що посадові особи Н.Студенівської сільської ради(а це в першу чергу сільський голова п.Славець В.Ф. та землевпорядник сільської ради п.Гнетньова Н.В.) не володіли інформацією про ці порушення, не бачили як лісовозами вивозять лісопродукцію, не бачили як засмічуються та псуються землі при здійсненні заготівельних робіт?Ні, шановні читачі вони володіли інформацією, вони бачили все це, вони наочно споглядали на ці порушення і навіть прийняли рішення № 09 від 23 червня 2011 року "Про перевозку лісу" на п"яті сесії шостого скликання і навіть заборонили перевозку лісу дорогами, які є на балансі сільської ради, заборонили складування лісу на території села, заборонили перевозку через газопровід Уренгой-Помари-Ужгород лісу із Львівської області, але забули свої рішення проконтролювати. Жодного звернення до правоохоронних органів з боку посадових осіб Н.Студенівської сільської ради в частині невиконання рішення сільської ради не було ініціовано і не направлено. Ви спитаєте: Чому?А подумайте самі: Чому?
Згідно функціональних обов"язків спеціаліста-землевпорядника, він здійснює контроль за використанням та охороною земель, додержанням землевласниками та землекористувачами земельного законодавства, встановленого режиму використання земельних ділянок відповідно до цільового призначення та умов надання. Спеціаліст-землевпорядник сільської ради підпорядкований безпосередньо сільському голові. Тобто, це прямий обоз"язок спеціаліста -землевпорядника котролювати за використанням та охороною земель на території сільської ради. І особа, яка за своїми функціональними обов"язками відповідає за цей напрямок роботи Н.Студенівської сільської ради зобов"язана була доповісти сільському голові, вийти на місце розробки лісосіки встановити дотримання суб"ектами господарювання земельного законодавства в разі виявлених порушень скласти відповідний акт обстеження та з доповідною запискою на ім"я сільського голови направити матеріали до відповідних контролюючих та правоохоронних органів.
Згідно ст.33 Закона України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Повноваження сільських органів у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища) виконавчі органи сільської ради здійснюють контроль за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворення лісів, тобто на законодавчому рівні визначені делеговані повноваження сільських рад, во главі яких і є сільський голова.

Але повернемося щодо дотримання законодавства про звернення громадян органом, який проводий розгляд та перевірку заяви РГФ "Апологет", а це був представник Державної екологічної інспекції в Закарпатській області. Чи були дотримані наші вимоги та права, які передчачені в Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян"?Звичайно, що не в повному обсязі.
Але для нас основне було інше, а саме щоб було здійснено комісійне обстеження в нашій присутності місця розробки лісосіки в кв.8/10 в лісових масивах урочища "Заподрини" що знаходиться на території Н.Студенівської сільської ради. А побачене дійсно шокувало нас. І тому для Вас читачі ми покажемо картинки тих діянь, що натворили ці горе -бізнисмени.

Подивіться і дайте свою оцінку.


еколог - Пекарь Юрій ЮрійовичІ вердикт є і стрілочники...

І вердикт є і стрілочники...

І вердикт є і стрілочники...


2013-06-14
переглядів: 1311
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.