Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

На Закарпатті можуть зникнути ліси – підприємцям байдуже


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті можуть зникнути ліси – підприємцям байдуже

Вирубка дерев знищує природу, зате підприємцям приносить чималі прибутки

Лісоруби уже самі обурюються таким масштабним вирубкам, проте іншої роботи нема. Через вирубку лісів гине флора і фауна. Втім це приносить такі кошти, що приватним підприємцям байдуже. Найчастіше вирубка незаконна і так продовжується вже близько 20 років.

Більше в сюжеті ФАКТИ:2015-08-26
переглядів: 1658
джерело: http://transkarpatia.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2015-08-28 нік
у міжгірйі те саме

2015-08-27 майданутим
доскакалися дебіли. Тепер дивіт на лисі гори.

2015-08-27 репинне
треба навести порядок з ПЛИСКАНЬВ М Д ботак краде ги шальна а ВАЛЕРА ГРЕЧка товсьо кришує

2015-08-27 клас
А хто на вирубці лісів наживається? Ті, хто при владі!!!!

2015-08-27 Юрий Дуб
Карпати спаплюжені до не впізнання.... особливо в р-н перевалу між Воловецьким і Міжгірським р-н.....земля моїх предків , колись я там із батьком ходив на гриби зараз проїжджаю мимо і закриваю очі, щоб серце не боліло.....Карпати надіюся ще відомстят тим УРОДАМ-НЕНАЖЕРАМ ,які зробили це з ними....

2015-08-26 Москаль
Треба заборонити вивозити за межі області, а тим більше - за кордон, не лише кругляк, а й деревину взагалі, бо навіть ділову деревину ділки різатимуть і колотитимуть на дрова, або виготовляти деревне вугілля. Можна залишити право на заготівлю лісу виключно для потреб тих підприємств нашої області, де глибоко переробляють деревину. Рубки дозволити не суцільні, а виключно з метою догляду за лісом. При бажанні, а такого насправді ВЛАДА не має ("закон про кругляк" чомусь дуже довго вступає в дію), це може бути впроваджено і жорстко контролюватися. Тоді зявились би й нові робочі місця, і Карпати виживуть.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.