«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

ПРЕМ’ЄР ІНІЦІЮВАВ РОЗСЛІДУВАННЯ ПІДПАЛІВ ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛІСІВ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


ПРЕМ’ЄР ІНІЦІЮВАВ РОЗСЛІДУВАННЯ ПІДПАЛІВ ЗАКАРПАТСЬКИХ  ЛІСІВ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає розслідування кримінальних справ і притягнення до відповідальності винних у підпалах лісів, що спричиняє сотні мільйонів збитків для української економіки.

Відповідні доручення він віддав у п’ятницю, 14 серпня, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

скачанные файлы (1)Основна маса лісів України сконцентрована в п’яти регіонах, в тому числі на Закарпатті. Протягом останніх кількох років ліси в краї не одноразово горіли. Відомий факт загоряння 40 гектарів лісу на Берегівщині у серпні 2012 року. У результаті пожежі було пошкоджено суху траву та лісову культуру молодих дерев на площі 10 гектарів. За кілька днів після цієї пожежі було зафіксовано ще одне лісове загоряння на площі 0,8 га. Обидві пожежі відбувалися не далеко від дому колишнього голови ОДА Закарпаття Олександра Ледиди, з яким народний депутат Віктор Балога перебував у “складних стосунках”. ЗМІ, які належать до медіа-групи Віктора Балоги, одними з перших повідомили про ці загоряння, навмисно звинувачуючи у цих підпалах самого Ледиду – повідомляло Karpat news. Відомий той факт, що сам Ледида в той час перебував на святкуванні дня народження онучки.

Правоохоронці тоді ж дізналися, що підпали були навмисними. Затриманий розповів, що спеціально підпалював суху траву у Берегівському районі і саме на території Берегівського держлісгоспу. Робив це два рази на замовлення особи, ім’я якої не розголошувалось, за 500 гривень кожного разу – повідомляли Karpat news. Головного винуватця так і не покарали. З того часу регіон ще не одноразово поніс збитки через загоряння лісу.

Сьогодні Арсеній Яценюк доручив Міністерству внутрішніх справ разом з обласними управліннями і правоохоронною системою надати звіт про те, які кримінальні провадження порушені, які справи передані до суду і що ще необхідно для притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних в умисних підпалах


ПРЕМ’ЄР ІНІЦІЮВАВ РОЗСЛІДУВАННЯ ПІДПАЛІВ ЗАКАРПАТСЬКИХ  ЛІСІВ


2015-08-14
переглядів: 998
джерело: http://vsapravda.info

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.