«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У Тячеві перепоховали полеглого у російсько-українській війні Романа Козичка


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Тячеві перепоховали полеглого у російсько-українській війні Романа Козичка

Тіло ж похованого випадково й помилково замість закарпатця у Тячеві капітана ЗСУ Романа Башняка його родичи відвезли для перепоховання на батьківщину, у Вінницю.

До не давніх пір всі були переконані, що Роман Козичко вже спочиває на тячівському кладовищі. Однак у цьому змусила засумніватись несподівана звістка, яку поширила днями у соцмережі волонтер з Берегова Ярослава Федур. Жінка зауважила, що у Тячеві замість військовослужбовця 128 - ї бригади Романа Козичка, який загинув під Дебальцевим, помилково поховали солдата з 30-ї бригади Романа Башняка.

Як розповідає брат покійного Іван Козичко, він же довідався про те, що поховав не рідного брата, від дніпропетровського слідчого. Той зателефонував Івану минулої суботи і попросив приїхати до місцевого моргу на упізнання небіжчика. Відтак чоловік вирушив до Дніпропетровська, він упізнав тіло Романа й доставив покійного додому. А вже у вівторок, 21 липня, відбулась ексгумація тіла Романа Башняка та поховання Романа Козичка.

На похороні були присутні рідні, близькі та друзі покійного. Відслужив заупокійну панахиду за вбитим у зоні АТО військовослужбовцем Романом Козичком священик о. Іван Монич.

Тіло бійця Романа Башняка відправлено додому, у місто Погребище Вінницької області, за ним приїхав брат Павло. Похорон відбудеться завтра, 23 липня.2015-07-22
переглядів: 994
джерело: Тячів

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.