...

Усім головам РДА Закарпаття, які написали заяви на звільнення, прийшли повістки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Про це повідомив народний депутат Віктор Балога.
Читайте також:
Васильцюн: На Закарпатті повістки розносять тільки за місцем проживання та роботи
Балога - Порошенку: "Пане Президенте. Ми з Вами добре знаємо, що Дебальцево вже не наше"
У мукачівській прокуратурі обговорили проблеми мобілізації (ФОТО)

- Ви вірите у співпадіння? Особисто я з роками засвоїв, що у політиці їх не буває. Розкажу вам одну історію. Минулого тижня виконуючі обов’язки голів райдержадміністрацій на Закарпатті написали заяви на звільнення. Їхні прохання задовольнили. А цього тижня усім поголовно прийшли повістки з військкоматів. Співпадіння? - зауважив Віктор Балога.

- Тепер розкажу вам іншу історію. Ви мабуть знаєте, і я це ніколи не приховував, що рік тому, після Майдану, коли Росія почала проти нас війну, наша команда на Закарпатті вирішила підтримати на виборах діючого Президента. Мотивація у нас була така ж, як і у всіх свідомих громадян – щоб після першого туру в Україні був обраний Президент, і щоб нарешті було усунуто вакуум легітимності влади. Для перемоги ми тоді зробили все. Закарпаття дало діючому Главі держави більше голосів, ніж навіть Вінницька область. Нас попросили – ми допомогли. Аж до того, що наші активісти працювали агітаторами в штабах діючого Президента. І за дивним збігом обставин, цього тижня прийшли повістки усім нашим активістам, списки яких рік тому ми подавали у центральний штаб пропрезидентської партії. Поки що лише по двох районах Закарпаття, але тенденція зрозуміла. Запрошення відвідати військкомат приходять усім поголовно по списку – тим, хто не служив, хто має інвалідність, хто згідно закону не підпадає під мобілізацію і т.д.. І дуже дивно, що запрошення прийшли усім майже одночасно. Співпадіння? - додав політик. - - Окрім того, за останній тиждень повістки прийшли депутатам районних рад від «Єдиного Центру». За дивним збігом обставин, саме тим, хто користується авторитетом і є носієм рейтингу у своїх громадах. Співпадіння?

- З цього приводу я можу сказати одне. Сталін відправляв неугодних в концтабори, Брежнєв – в дурку, Янукович – в тюрму, демократична влада в Україні – в АТО. Війна перестала бути засобом захисту суверенітету і територіальної цілісності, а перетворилася на інструмент політичної боротьби. Ризикну припустити, що повістка в АТО стане найпопулярнішою технологією місцевих виборів. Разом з масовим спамом активістів, влада не соромиться вести протистояння з добре вмотивованими і дисциплінованими добровольчими батальйонами. Це теж співпадіння? - підсумував Віктор Балога.2015-07-21
переглядів: 1261
джерело: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/111690-Усім-головам-РДА-Закарпаття-які-написали-заяви-на-звільнення-прийшли-повістки

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2015-07-22 дємбель
се добре там усіх з білого дома забрати у ато бо ни фіга ни роблят лиш бігают на підісят грам.

2015-07-22 шкет
я добровольцьом піду

2015-07-21 ..................................................
Ну вот опять я начудил, разлил себя, как пиво пенясь. Кто старость в детстве ощутил, тот и до старости младенец. Не торжествуй и не стыди, иначе стану безрассудней... Пусть виноват, но не суди, и без тебя так много судей!

2015-07-21 справедливість
чекаємо що справедливість восторжествує і Юра Брила тоже получит повістку

2015-07-21 123
Щось цей сайт дуже симпатизує Балозі та його прихвостням.Таке враження,що це філіал Закарпаття-онлайн.

2015-07-21 ?
виходить балога проти того щоб люди йшли захищати нашу державу? чому сина в Ато не відправит?

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.