«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Нардеп від "Народного фронту" Лунченко "тупо" нав'язував ТСК думку, що "Правий сектор" - терористи – Мосійчук


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Нардеп від

"З самого початку, коли створювалось ТСК, я був категорично проти участі нардепів від Закарпаття в її роботі", – повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат, член тимчасової слідчої комісії парламенту Ігор Мосійчук.

Нардеп розмістив відповідний статус у соцмережі в контексті того, що "вчора в ЗМІ (програма ТСН.Тиждень" на каналі "1+1" - ред.) з'явилась інформація про нібито причетність до контрабандних потоків народних депутатів України від Закарпаття, які є членами ТСК по Мукачево, Валерія Пацкана і Валерія Лунченка".

"І дійсно, на першому ж засіданні ТСК по Мукачево Валерій Лунченко, не давши нікому з членів комісії сказати слово, виголосив спітч, в якому назвав "Правий Сектор" Закарпаття організованим злочинним угрупованням, звинувативши їх у всіх смертних гріхах. Мені довелось перервати цей спітч і зауважити, що пан Лунченко тупо обстоює і нав'язує членам ТСК свою однобоку думку, в якій він, мабуть, зацікавлений. Після цього на жодному засіданні ТСК по Мукачево Валерій Лунченко присутній не був", – розповідає І.Мосійчук.

Що стосується Валерія Пацкана, то за весь час роботи комісії, стверджує І.Мосійчук, він не висловив жодної упередженості до жодної сторони протистояння на Закарпатті. Навпаки, саме він сприяв зустрічі ТСК з представниками "Правого Сектору" Закарпаття, каже нардеп.

"Кожен з членів ТСК по Мукачево може підтвердити, що я дуже болісно і емоційно реагую а будь-яку упередженість членів комісії до будь-якої сторони конфлікту. Вважаю, що тільки неупередженість може допомогти з'ясувати істину в цій надзаплутаній справі, а також не дозволить більше пролитись крові на Закарпатті. Саме тому офіційно заявляю: якщо помічу будь-яку упередженість або спробу викривити ситуацію в той чи інший бік у більшості членів комісії – я публічно вийду з її складу. В той же час запевняю громадськість, що на сьогодні жодної упередженості до будь-якої сторони конфлікту ТСК по Мукачево не проявляло і сподіватимусь не проявлятиме надалі", – каже Ігор Мосійчук.Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Валерій Лунченко пройшов до парламенту за списками політичної партії "Народний фронт", членом якої також є міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Попри те, що підлеглого А.Авакова, екс-начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича, якого вважають одним із активних фігурантів трагедії в Мукачеві, рішенням президента України Петра Порошенка було звільнено з посади, міністр призначив його на посаду заступника начальника Департаменту карного розшуку МВС України. Що викликало хвилю обурення на Закарпатті.


Саме С.Шаранич і В.Лунченко зустрічали А.Авакова в аеропорту Ужгорода, коли той прибув до обласного центру Закарпаття на представлення нового очільника закарпатської міліціє Сергія Князєва.

Днями відбулася таємна зустріч В.Лунченка з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, за підсумками якої досягнуто домовленості про те, що першим заступником голови ОДА буде призначено антимайданівця А.Сербайла.2015-07-20
переглядів: 1522
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(22):

2016-07-26 ПРАВДА
А ВАС НЕМА (ЖАЛЬ)ХОЧУ ПЛАКАТИ!!

2016-07-25 Любима моя
я Вас чекаю ПРАВДА :)

2016-07-25 МОРЕ СОНЕЧКО
Я ЧЕКАЮ СВОЮ ЛЮБИМУ

2016-07-25 Ок
ДОБРЕНЬКО

2016-07-24 Мій любимий
пише грамотно.А ти "чикай" з моря погоди.

2016-07-24 Любима моя
я Вас чикаю!!!!

2016-07-24 Любимий мій
Це все залежить від тебе.

2016-07-22 ПРАВДА
Скільки мені страждати Любима????

2016-07-22 Любима моя
Пахуча квіточко...ГАРНОГО ТА ВДАЛОГО ВАМ ВІДПОЧИНКУ!!!!!!!!!!!!!!

2016-07-21 !!
Я ВАС ЛЮБИМА ЧЕКАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-07-21 !!
Сонечко Моє,як важко без ВАС!!!!!!!!!!!!!!!Хочу бути біля ВАС,цілувати ВАС!!!!!!ЛЮБИМА МОЯ,я ВАС КОХАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016-07-21 Любима моя
я дуже ВАС чекаю..ЧЕСНО ПРАВДА!ТЕТ-А-ТЕТ!КОХАНА МОЯ!!СПАТИ НЕ МОЖУ БЕЗ ВАС !!

2016-07-20 Любимий мій
Не помирай!!! Я кохаю тебе!!

2016-07-20 я
помираю

2016-07-20 Правда
Я сумую

2016-07-19 Піп мандзік
Де тоті херої?

2015-07-27 Так!!!
Солодких снів моє Сонечко,цілую ВАС до ранку.В мене лице горить, від ніжного тепла,як горяче та приємно...

2015-07-26 Правда
Я сумував

2015-07-21 ДА!
Прекрасные секунды!Любовь всегда прекрасна и непредсказуема!

2015-07-21 ДА!
Я ся з Вами другий раз точно поздороваю. Ви не засмучені????!!!!!

2015-07-21 правда
перший боєць із ПС загинув в мукачеві,із м.Мукачево .вул.Осипенка-родом й проживав.

2015-07-21 Да!
Не важно сколько дверей закроется перед твоим носом -помни что есть одна,которая предназначина специпльно для тебя...Чтоб удавалось все твои дела,а жизнь всегда искрилась позитивом,ты установку дай себе с утра:Я счаслива успешна и красива...Разожмите ладони.Ступайте по миру с открытыми ладонями.Это Лехко делается.Ваши ладони раскрыты,они пусты и готовы принять МИР и все придодящее таким,каким оно является!

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.