...

Дорогу «Бескид – Верхній Студений» буде збудовано в найкоротші терміни.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Дорогу «Бескид – Верхній Студений» буде збудовано в найкоротші терміни.

Про це йшлося на робочій нараді в с. Верхній Студений за участю голови районної ради Івана Яреми, сільського голови с. Нижній Студений Василь Славець, районного депутата Олександра Григи, представників проектної організації та підрядника з будівництва Бескидського тунелю – директора ТОВ «Трансбудмеханізація» Володимира Василенка.

На зустрічі уточнено перелік, об’єм та порядок робіт на відрізку дороги довжиною 2,5 км. Проектанти запевнили, що проектно-кошторисної документація буде виготовлена в найкоротші терміни, а організація-підрядник готова приступити до безпосереднього виконання робіт одразу після затвердження та погодження необхідної документації.

Таким чином, уже в недалекому майбутньому можна безперешкодно доїхати із залізничної станції «Бескид» не лише до села Верхній Студений, а і до ближніх сіл.

Голова ради також поспілкувався із жителями села Нижній Студений. Горяни ще раз підтвердили важливість прокладення дороги із твердим покриттям та забезпечення постійного транспортного сполучення села із залізничною станцією «Бескид»

«Будівництво автомобільної дороги дасть поштовх також до прискореного розвитку туризму, покращить інвестиційну привабливість території, яка вже тепер є гірськолижнім центром та осередком сільського зеленого туризму.» - зазначив Іван Ярема.

Зустріч відбулася на виконання доручення голови обласної ради Володимира Чубірка по результатах наради, яка відбулася 8 липня з ініціативи народного депутата Віктора Балоги та депутата обласної ради Михайла Кічковського, з участю за участю голови Міжгірської райради Івана Яреми, першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Закарпатській області Василя Рурича, начальника Хустського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів УМГ «Прикарпаттрансгаз» ДК «Укртрансгаз» Василя Шака та представника підрядника з будівництва Бескидського туннелю – директора ТОВ «Трансбудмеханізація» Володимира Василенка.


Дорогу «Бескид – Верхній Студений» буде збудовано в найкоротші терміни.


2015-07-17
переглядів: 1285
джерело: Прес-служба районної ради

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2015-07-18 !!!-!!!!!
Что такое уважение? Это признание достоинств,важности,это отношение,которое исходит из глубокого понимания того, что Вы в этом мире очень нужны и значимы,иначе меня бы здесь не было.Отношение которое исходит из понимания и принятия, того,что Вы для меня в зтом мире важны и ценны !!!-!!!!!

2015-07-17 !
не буде ніякої дороги, балога політичний труп, а його бандитів шісток на днях всіх пересаджають

2015-07-17 Житель
В останні місяці перед виборів старайтеся добре,бо за чотири роки ніколи було.Народ пять раз підряд наступає на одні і ті ж граблі,вже пора би їх забрати з під ніг.

2015-07-17 житель Студеного
Най Вам Бог помагає що робите для сила Студений.

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.