«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Порошенко вимагає розслідувати діяльність митників і лісорубів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Президент Петро Порошенко зажадав від правоохоронних структур Закарпатської області провести розслідування незаконної діяльності митників і лісорубів в регіоні.
Про це він заявив у середу в Мукачеві після наради з керівниками силових відомств.

"Мною дано вказівки з приводу тимчасового відсторонення керівництва митних постів і про спільну перевірку їхньої діяльності. І проблема не в тому, що ми хочемо зробити винуватими тільки митників, адже нам відомі факти, коли митників ховали в багажники автомобілів під дулами автоматів і вони боялися писати заяви", - сказав Порошенко.

У зв'язку з цим, президент України зажадав від правоохоронців та новопризначеного голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля розслідувати всі факти злочинів і притягнути винних до відповідальності.

"Всі ці факти повинні бути негайно розслідувані новим керівництвом СБУ, МВС під вашою координацією, Геннадій Геннадійович (Москаль)", - сказав Порошенко.

Крім того, він доручив відповідним структурам активізувати боротьбу із незаконною вирубкою та продажем лісу в Закарпатській області, а також в інших регіонах країни.

"На сьогоднішній день, шановні закарпатські лісівники, через які офшори ви продавали цей ліс, на які західні рахунки йшли ці гроші, які крали, це все вже відомо. За моїм дорученням, у співпраці Податкової міліції, СБУ і фінмоніторингу - чекайте незабаром гостей, дуже скоро.
І це стосується не тільки закарпатців", - сказав глава держави.2015-07-16
переглядів: 1474
джерело: http://zakarpattya.net.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2015-07-21 патріют
най збере всі квадрацикли щур , своі псята і вперед - в АТО -толку буде більше. а редакторка жучка ручна якраз про вьо напище в селрадівскій газеті, бо що бде писати, всі сторінки копіюються з онлайн інткрнет . а про район- нічого писати - районка тепер нормальна газета. відколи жучку вигнали

2015-07-20 М.В.
Актуальна тема корупції в міжгірському соцзабезі тому, що це одна фірма яка дає людям гроші на які мож прожити у теперішній час. А там де є гроші там взятки, на саму зарплату так би файно не жили держслужбовці із соцзабеза.

2015-07-20 пора
дуже актуальна тема для Міжгірщини!

2015-07-20 погляд
В Міжгірському районі першими треба перевірити начальника соцзабеза Марковичку за незаконні звільнення з роботи тих хто не мовчав про мільйонні відмивання дєтських грошей та корупцію.

2015-07-20 Я
у селищній раді доста грошей, ще куплю квадрацикл- що то газета -комійки , вержу своім псятам кісточку, най ся радують, редакторці жучці- що ій треба і буде порядок

2015-07-17 правда
Так по зубам Президенту Украіни Ізківський вилупок ШПІК кічі голова Савчур що рубать ліс без документів в центрі с.Ізки над житловим будинком майора міліціі Пуйо Ю.М. Опупеніли нагло ,чинічно й зухвало докус.Хочаби правоохоронці захистили честь мундира наказали Савчура а то завтра прийде й над іхніми житловими будинками начудять тіпа Савчурів.

2015-07-16 ок
Путешествие в тысячу ли начинается с одного шага

2015-07-16 шекета
а коли посадять моїх цімборів хащокрадів буришина з галасом

2015-07-16 Очевидець
Так Ізківський голова Савчур рубать ліс незакоонно з цілою ьригадою й навіть над житлом майра міліціі Пуйо й правоохоронці в упор не можуть розслідувати.Вже й слідчі органи із МВС УКраіни зробили запит... .Цікаво чи будуть зміни при Москалю.

2015-07-16 Правда
Пак типерь будуть вибори,треба задуматись кого обирати,щоб не наступити на очередні граблі.Ми неможем вірити усім що рекламують свою програму,і підтасовуються під інших.Була зустріч у кабінеті і ВОНА ПОКАЗАЛА СВОЮ ПРОГРАМУ ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЄ.З інших не підтвержиних слів ми не можим вірити на всі 100.По перше як що вірити ми окажемся дураками і потом собі це не простимо,що може не відповідати реальності.Але дуже хочимо і чекаємо якщо має так бути воно обовязково буде і мрії давні збудуться...........

2015-07-16 крисам
Гнила система... Крисина система... Кубло мелке но пакосне. Будеме всьо палити та топтати!!! Викорінювати з Нашойі землі!!! Йовбики прячутся за Щурівську юпку!!! Ми вже йдеме!

2015-07-16 Задумайтесь,лохотронщики.
Люди ліс рубали щоб якось вижити в ціх умовах,важких умовах.А верхушка деребанить мілардами і ворує у Народа,нагло дивлячись у очі державні бандити які вори,та карманні вори,де обдурюють і грають на великих ставках життя,через багато смертей,ідоли безбожні,пекельники.

2015-07-16 ПОЛІТИКАМ!
Москаль це надійна людина!!! А Порошенка нерозумію?Європа чи Росія,чи це просто ігра над бідним Народом, і обдурили в три рази щоб стати біднішім?Яценюка хитрість вже погубила,фантазьор!Вони так заігрались ці політики що нерозуміють помсти НАРОДУ,і помста прийде,щоб не знущались з НАРОДУ!

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.