«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Студенівці матимуть дорогу до залізниці


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Студенівці  матимуть дорогу до залізниці

Жителі сіл Верхній та Нижній Студений Міжгірського району звернулися до народного депутата України Віктора Балоги за допомогою по вирішенню проблеми, яка турбує їх уже багато років. Справа в тім, що дані населені пункти розташовані високо в горах, а поселення тягнеться довжиною понад 10 кілометрів. Через відсутність належної дороги до верхнього кінця автобус не їде, а часто не їде взагалі у село, тому доводиться долати чималу відстань, щоб добратися до обласного центру, столиці чи інших міст України. До станції «Воловець», що в сусідньому районі, близько 30 кілометрів.

У той же час, поруч проходить залізниця і до станції «Бескид» всього 2—2,5 кілометра. З початку 2000-х років на ній зупинялися всі місцеві та швидкісні міжнародні потяги, що слідували з Росії, Києва, Харкова та інших міст до Ужгорода, Чопа і в сусідні країни Європи і навпаки. Їх послугами і користувалися місцеві жителі сіл Верхній і Нижній Студений, Рекіти, Новоселиця та інших Міжгірського району Закарпатської області та Опорець Львівської області. Крім того, сотні туристів і просто любителів відпочити у горах на станції «Бескид» розпочинали і завершували свої подорожі з метою проведення відпусток чи просто, щоб у відпустках чи у вихідні відпочити та помандрувати прекрасними Карпатами, намилуватися їх красою і набратися сил.

Однак для всіх була і до нині залишається надто велика проблема– незручність і складність добратися від станції Бескид до згаданих населених пунктів. Адже пішохідна гірська дорога пролягає через невеликий хребет, по якій не може проїхати автомобільний транспорт і яку ремонтували хіба що за старих режимів. Тому жителі навколишніх сіл, відпочиваючі неодноразово зверталися як до органів місцевої влади, так і державних про необхідність будівництва автодороги. Сьогодні це питання стає предметом особливих дискусій.

У свій час, наприкінці 1980-х років, здалося, жителів цих територій було почуто і розроблено план спорудження автомобільної дороги з с. Верхній Студений до ст. «Бескид» як для зручності транспортного сполучення населення, так і в якості основної під’їзної дороги при будівництві нового тунелю, що водночас створювало можливість автомобільного ще одного з’єднання Закарпаття із сусідньою Львівською областю і тим самим докорінно поліпшило б умови розвитку туризму, економічних та культурних зв’язків між ними.

На жаль, реалізація проекту зупинилась. У 2012 році, коли розпочалася реалізація міжнародного проекту будівництва нового Бескидського тунелю, створилася унікальна можливість реального вирішення даної проблеми.

З метою обговорення шляхів вирішення цієї проблеми за ініціативи народного депутата України Віктора Балоги у голови обласної ради Володимира Чубірка відбулася нарада за участю голови Міжгірскої райради Івана Яреми, депутата обласної ради від Міжгірського району Михайла Кічковського, першого заступника начальника Служби автомобільних доріг в Закарпатській області Василя Рурича, начальника Хустського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів УМГ «Прикарпаттрансгаз» ДК «Укртрансгаз» Василя Шака та представника підрядника з будівництва Бескидського туннелю – директора ТОВ «Трансбудмеханізація» Володимира Василенка.

На ній мала місце конструктивна дискусія не тільки з цього приводу, а й в цілому щодо розвитку дорожньої структури в нашому краї. Щодо дороги від станції «Бескид» до села Верхній Студений, то учасники наради наголошували, що для її будівництва нині є всі можливості. Як зазначив народний депутат України Віктор Балога, для цього, по-перше, можна використати задіяну уже тут потужну техніку і камінь, який видобувається у величезній кількості при вирубці тунелю і на вивезення у відведені місця якого йдуть великі затрати. Тобто його можна направити на спорудження дороги, що значно б здешевило її вартість. По-друге, зробити це можна спільно з використанням можливостей районного, сільського та обласного бюджетів.

Спорудження даної дороги було б в значній мірі компенсацією за екологічний вплив на природне середовище та сприяло б розвитку навколишніх населених пунктів. А даний крок з боку держави став би переконливим свідченням конкретної реалізації проголошеної діючою владою політики щодо сталого соціально-економічного розвитку депресивних гірських населених пунктів, що є вкрай важливим в умовах децентралізації.

Голова обласної ради Володимир Чубірко наголосив, що будівництво цієї дороги має надзвичайно важливе соціальне значення для жителів гірських сіл Міжгірського району. Це дало б новий поштовх розвитку туризму в цьому регіоні. А ця галузь є чи не єдиною можливістю зайнятості населення. Уже сьогодні тут, у селах Пилипець, Ізки, Подобовець та Нижній і Верхній Студений, функціонує понад 30 туристичних баз та готелів, діє понад 1000 агросадиб сільського (зеленого) туризму, близько 20 бугельних витягів та 3 крісельні підйомники тощо. Стали б доступнішими для людей і нові місця відпочинку,зокрема ландшафту «Боржавські полонини», відкрилися б нові туристичні маршрути тощо. Адже звідси відкриваються нові неповторні краєвиди Карпат, можливість кращого використання мінеральних джерел, водопаду Шипіт та озера Віта і т. п., чого так прагнуть приїжджі.

На нараді підкреслювалося, що відбувся б і соціальний розвиток самої станції «Бескид» та створились умови, щоб зробити її повноцінною для обслуговування пасажирів з використанням набудованої тут мережі обслуговуючих споруд.

У зв’язку з цим голою обласної ради дано відповідні доручення щодо підготовки проектно-кошторисної документації на будівництво дороги та рішення щодо фінансового забезпечення. А начальник будівництва Бескидського тунелю пообіцяв найближчим часом здійснити прокладку дороги та її основи. Тут же було вирішено питання щодо спорудження переходів через лінії трубопроводів, що гальмувало вирішення питання будівництва зазначеної дороги.

Отже, із зверненням до народного депутата України Віктора Балоги перед студенівцями нарешті відкривається реальне вирішення вкрай важливого для них питання.2015-07-13
переглядів: 1435
джерело: Іван Діус

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(27):

2015-07-23 !!!-!!!!!-Це Правда................
И среди людей больше копий,чем оригиналов!!!-!!!!!МЫ З ВАМИ п.Славець В,Ф.

2015-07-23 ДА !!!-!!!!!
У каждого из нас есть огонь в серце для исполнения мечты. Мы ответственны за собственное счастье и за поддержания Этого огня.Он должен гореть в нас изо дня в день !!!-!!!!!

2015-07-23 ????????????????
што за москалі на сайті в путь не говорять

2015-07-23 ??????????????
де був Славець до виборів обіцяв дорогу освітлення вулиць газифікацію села а тепер перед виборами знову обіцяє віберіть менебо мені ще мало не хватає до мільйона.

2015-07-23 Правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Славець В.Ф. достойний господарь Вашого села Студенці. Зрозумійте і вгамуйтесь нарешті!!!

2015-07-22 вкрав
славець вкрав бабло на дорогу потік

2015-07-21 ДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Для успеха не надо быть умнее других,надо просто быть на день быстрее большинства!!!!!!!!!

2015-07-21 надіємось
Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі відкрив для простих громадян «найкращий пляж Одеси», який був захоплений київським мільярдером і огороджений бетонним парканом... Надіємось прийде такий час, коли і студенцям відкриють їхній пляж на їхньому озері, а славця з гудзенком копнуть у гудзицю.

2015-07-21 ДА!
Подлые люди всегда используют психологическое давление на личность. Кнут и пряник - устаревшая технология, а вот пряник и кнут - это тайное оружие подлецов !!!!!

2015-07-21 славець
запрошую всіх балатуватися на голову чим побільше і рошківеча

2015-07-21 ДА!
Мне это и в голову бы не прийшло.На самом деле Ваш дневник поможет мне познать ВАС.Мотивы Ваших действий!

2015-07-21 ДА!
Бумага і ручка??? Но помилок у Вас і так доста. Ви слухайте більше може відчуєье!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-07-21 ДА!
Прикосновение к таким забытым и простым вещам,как бумага и ручка,помогает остановиться,успокоиться,почуствовать себя живым,а МИР сделалает реальным!

2015-07-21 Правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Славець В.Ф. достойний господарь Вашого сила Студенці.Зрозумійте і вгамуйтесь нарешті!!!

2015-07-21 ДА!
Я Совершенствую навыки письма.Ежедневные записи -ЭТО ежедневные трениги.Чем больше и чаще Вы пишете,тем правильно Вы ЭТО делаете,тем ЛЕХЧЕ Я выражаю свои мысли!

2015-07-21 правда
само більше в селі вкравто славецьхоменець та інші замахалися кидати леві бюлетні заньогн

2015-07-21 Да Да Да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Человек,который смог сдвинуть гору,начинал стого что перетаскивал сместа на место мелкие камешки!!!-!!!!!

2015-07-21 ЦЕ ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нова дорога нові інвестиції!!! Всі туристи будуть їхати через сило Студений!!! ТАК Землі будуть продавати,але наголошую хто буде хотіти продати.Будуть будувати Пенціони ,Заправки,Супер-Маркери,каварні,та інше....ТАК що зрозімійте Студенці!!!Подякуйте і поважайте Вашогу Голові Сила В.Ф Славець,і пітримуйте його як великого Патріота Студеного!!!

2015-07-21 ?????????????????
Нова дорога нові проблеми вперу чергу получить свою долю Славець В.Ф.А подрруге будуть вїзджати в село всяка шваль і не буде містя де Студенцю відпочити все буде платно приклад потік ідеш відпочити з сімєю плати за вхід і за бесєтку.Так буде і у Верхньому Студеному .За квасну воду будуть платити сельчани бо Славець цього добивається щоб і він з цього мав процент ,викуплять всю землю і будуть Студенці сидіти в в задниці і хлопати ухам.А хтось буде наживатися.

2015-07-17 справедливість.
Нова дорога нове життя з Вами хоть на край землі..Цитата Справедливість це коли п.Славця ми всі дружньо підтримуєм ,хто словом гарним ,хто ділом,і т.д.

2015-07-17 справедливість
яка може бути компенсація. На нари треба всіх діячів, котрі там рубали і кришували. А то безнаказаність породжує нові злочини. І дивишся скоро обявиться новий "Славець" з новими цімборами і від нової дороги останеся саме каміння, розібють, ліс тьогаючи.

2015-07-15 !!!-!!!!!
Я тибя никому не отдам,зарекаюсь клянусь,обещаю.Поцелуем тебя воскрешу,чары все в один миг рассколую.У тебя разришеня спрашу,бить твоим,и не слушать другую.!!!-!!!!!

2015-07-15 ;;;;
- БУДЕШЬ ЧАЙ? - БУДУ! - С САХАРОМ, МОЛОКОМ, ЛИМОНОМ? - С ТОБОЙ...

2015-07-15 студам
Так зрубаний ліс якраз і мається на увазі. Цитата: "Спорудження даної дороги було б в значній мірі компенсацією за екологічний вплив на природне середовище". Який другий "екологічний вплив на природне середовище" як не вирубаний ліс може бути? Інших робіт якихось не проводилось у Студеному...Замітно, що Кічковський, після смерті брата Івана, став задумуватись який слід залишить і він студенцям після свого життя. Чому церемонився з Славцем, чому не запобіг вирубці лісів, розграбуванню села? Дорога, яку він посприяв зробити, бувши головою обл.ради - вже розбита лісовозами і це йому не зарахується, а от нову дорогу побудувати - то би було знаково.

2015-07-14 студ.и
А за зрубаний ліс яка буде компенсація жителям Студеного? А за урода Славця, а за втрачений рай??

2015-07-14 студ.
ура ура ура

2015-07-14 Руснак
Опят гроші відмывати будут!

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.