...

Екс-міліціонер і контрабандист, комбат ПС Роман Стойка розповів про причину перестрілки в Мукачеві


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Екс-міліціонер і контрабандист, комбат ПС Роман Стойка розповів про причину перестрілки в Мукачеві

Ключовою особою збройного конфлікту в Мукачеві став командир 1-го (Закарпатського) запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» Роман Стойка.
Про це сам Р.Стойка повідомив у відео, відзнятому в польових умовах після резонансних подій за участю закарпатських "правосекторівців", кримінальних елементів з оточення народного депутата, екс-"регіонала" Михайла Ланя та міліціонерів під керівництвом начальника УМВС України в Закарпатській області Сергія Шаранича.

Комбатом 1-го ЗБату ДУК ПС Р.Стойка був призначений наказом командира Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» Андрія Стемпіцького 16 березня 2015 року. В "ПС" він з'явився вже після перемоги Революції Гідності, однак швидко пробрався в керівництво організації, успішно взявши її під контроль разом зі ще одним контрабандистом за "фахом" – Володимиром Гласнером, котрий також проник в ПС Закарпаття вже після захоплення учасниками закарпатського Майдану споруди Закарпатської ОДА.

Біографія Р.Стойки насичена і цікава. Наприкінці 2008 – в першій половині 2009 років він, як офіцер міліції, брав участь у "ментовських" війнах за сфери впливу між силовими структурами, будучи, за інформацією в правоохоронних структурах, "стукачем" на свою структуру в СБУ (де свого часу працювали його брат Богдан і батько, який все це "кришував" і "відмазував"), через що врешті був змушений покинути службу в МВС. В останні 2-3 роки перед кар'єрою в "ПС Закарпаття" Р.Стойка – сигаретний контрабандист з використанням літальних апаратів, якими управляв сам, учасник "розбірок" між силовими відомствами (МВС, Державна прикордонна служба, СБУ) за право "кришувати" і керувати контрабандними потоками на кордонах з сусідніми державами, заграє з пресою, пописує на сайт ОРД. З першої половини 2014 р. він – один з очільників Закарпатського відділення організації Правий Сектор (згідно чуток – як наслідок інкорпорації в організацію «своїх людей» від СБУ).

Батько Р. Стойки, Стойка Василь Васильович, свого часу – колишній начачальник СБУ Ужгородського району, далі – начальник Відділу власної безпеки Закарпатського обласного відділення СБУ, як співробітник Відділу з питань запобігання та протидії корупції Ужгородського національного університету перепав у «спадок» новому керівництву УжНУ після ректорства «регіонала» Федора Ващука. Зі Стойки-старшого і почався резонансний скандал з ПС-шоу в ректораті УжНУ.

Тому не дивно, що, як інформує у відеосюжеті сам Роман Стойка, темою його перемовин в спорткомплексі "Антарес" був розподіл впливу у контрабандному бізнесі. Ланьо (Блюк) "начав мені розказувати свою "політику", що тут його територія, тут його земля і контрабандний "бізнес" весь його і вони з Шараничем (начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем - ред.) нас сюди не допустять. І що за ними стоїть Медведчук", – щиро розповідає Р.Стойка.

Факт своєї бесіди з "комбатом "Правого сектора" в свою чергу підтвердив і М.Ланьо.

Переділ контрабандного бізнесу між керованим контрабандистами "Правим Сектором Закарпаття", криміналітетом М.Ланя і міліцією С.Шаранича – це і є ключова суть всіх подій у Мукачеві. А все інше не має суттєвого значення.

Крім, звичайно, жертв, що були іграшками в цинічній грі ключових фіґурантів зазначеної історії.2015-07-13
переглядів: 1260
джерело: http://zakarpattya.net.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-07-13 Афонін
а що це за підер мент такий дуже схожий на Огняника

2015-07-13 ?
ба що наші смотрящі невиїхали в мукачово?

2015-07-13
Бандитам у Закарпатті зелене світло треба перетворити на червоне.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.