«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

"Правий сектор" представив свою версію щодо стілянини


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаттяКомандир Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" (ПС) Андрія Стемпіцького прокоментував сьогоднішні події в Мукачеві, заявив, що люди нардепа-регіонала Махал Ланьо спробували фізично знищити бійців "Правого сектора".

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні в Україні сталася надзвичайна подія, яка може змінити хід історії. У Мукачеві на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів насильника і наркоторговця регіонала Михайла Ланьо - нині депутата ВР України - спробували фізично знищити бійців Правого сектора. У цій силової акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, які перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців - Віктора Медведчука ", - написав Стемпіцького.

За його словами, в ході запеклого бою було вбито два бійці ПС, четверо отримали поранення, двоє з яких - тяжкі.

"Забравши вбитих і поранених, підрозділ з боєм вирвалося з оточення бандитів і відійшло в гори. В даний час по бойовій тривозі піднімають спецназ для знищення наших побратимів. Якщо це відбудеться - почнеться незворотний процес. Ми не дозволимо нікому відстрілювати наших побратимів", - написав Стемпіцького.

"Наші вимоги: негайний публічний арешт депутата Ланьо, який брав безпосередню участь у подіях, всіх бандитів і силовиків, що відкривають вогонь, і тих, хто віддавав наказ", - заявив командир ДУК "ПС".

Стемпіцького також підкреслив, що по бойовій тривозі піднято всі військово-політичний рух "Правий сектор".

"Звертаємося до українців підтримати справедливість в цей нелегкий час. Звертаємося до побратимів по зброї стати для нас надійною опорою в боротьбі з бандитами. Звертаємося до Збройних Сил України не брати участь в знищені тих, хто вчора з вами був в окопах", - йдеться в заяві Стемпицького.

Раніше глава МВС заявив, у Закарпатській області триває спецоперація з блокування, роззброєння та затримання банди, яка влаштувала перестрілку в Мукачевому і напала на цивільний об'єкт.

Президент Петро Порошенко доручив міліції затримати учасників перестрілки.

Як повідомляв "Апостроф", в Мукачеві в Закарпатській області в ході перестрілки загинули чотири людини.2015-07-11
переглядів: 2208
джерело: Василь Ігнатишин

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(36):

2015-07-17 даунклуберам
ідіт кляузи писати, патріоти

2015-07-16 га га
даунклуб за гітлера

2015-07-16 Щурівському парафіянину
Кого ти чмирю будеш виганяти з храму, отца Васілія? Ти шістка щурівська виганяй свого пацюка з соціальної аптеки, де тряпками торгують і старий щур собі магазин ладить. А хто кого і куди. це ми ще увидиме

2015-07-13 Парафіянин
Ми на другу неділю будемо виганяти з храму отця васілія і при чому се ми вже ся радили і підтримують це практично всі!!! Неможе свяженник і богу молитися у церкві із людьми і із сатанов ходити із бандитського правого сектора який постріляв мирних людей у мирний час на закарпатті! Ми що не видимо як бідують і наші вояки інаші люди на сході там де дісно война а ці пси нацики хотять войну принести і в наш дім , бідність уже принесли для кожного украйінця! Полячня йідьте собі домі і там порядки наводьте а нет то ми вас самі вивеземо!

2015-07-13 Псоті щурівській
Добре повів отець Васілій, всю псоту Деревляного , Воняка, шістку Бігаря Шашика та інших в бус і в АТО, що б вони відчули війну в державі, а не славили вбивцю Козія і гвалтівника дівок Блюка

2015-07-13 Тирористів у Тюрму
Пак айно прийшов БАНДИТСЬКИЙ СЕКТОР просто погуля із ГРАНАТОМЕТАМИ ПУЛЕМЙОТАМИ по Мукачивови ПРЯМ СЯТІ ЛЮДИ із сятими ангельськими крилами начали стрілятися із браттями своїми псами! ТАЯК КАЖЕ ПІП ГІТЛЕР він же Сатана усьй у буса і у АТО! У державі війна а они ту як ГОЛУБІ у пличі пуцьку пхают! ТЕРОРИСТІВ У ТЮРМУ

2015-07-12 .
обіжайте я необіжаюсь я розумію конечно Вас.

2015-07-12 псам
Блюк тут взагалі ні до чого. Польська мразь постріляла невинних людей і замилює очі блюками, путінами і януковичами

2015-07-12 правий сектор
ланьо кінчит плохо но і буратіно тоже

2015-07-12 НП
Закукарікали щурівські півники, прихильники Ланя-Блюка, особливо туй одно ся старає під ніками "правда", "юра", "помста", "селянин", "янукович". В Мукачево проходив звичайний, нажаль,в цей час,переділ контрабандних потоків між ПС і злочинним угрупуванням Ланя-Блюка, якого підтримує нач.УМВС Шаранич по вказівці міністра Авакова( в минулому "бригадний" в Харькові з кличкою "Звєрь") Тому бійці ПС - це "бандити зі зброєю, що напали" і щось там відбирають, а бандити ОЗУ Блюка-Ланя з зброєю в руках- "мирні жителі Мукачева".

2015-07-12 пппппппппппп
що за вовчиця народила тих виродків які іменують себе правим сектором цим злочинним бандитським угрупуванням які взяли в руки зброю і пішли вбивати мирне населення і відбирати в людей бізнес а наш президент в пянці небачить що витворяють ці ублюдки під кришуванням Балогівського клану

2015-07-12 Яценюк
прежиденте прокинься від пянки !!!. а то ти вже скоро пудеш пацієнтом наркодиспансера !!, дивись що витворяють бандугрупування правого сектора, чому недаєш команди на їх повне знищення, навірно вони для тебе їхали на Закарпаття тобі відбирати в людей бізнес, по твоїй команді вони нищать мирне населення !

2015-07-12 помсті
В.М., про сімей краще мовчи. Хто під ким яму копле потім сам туди і попаде. Видиш ти вже карти відкрив. Як думаш, куди далі помста народу прийде? Навчися людей поважати би сі тупі голови не проявили свій справедливий гнів

2015-07-12 помста
треба це польське бидло яке їде до нас в Закарпаття розстрілювати красти віднімати наш бізнес знищувати , і їхні родини теж хто це такий правий сектор бандугрупування, приїдте ви до поляків наводити порядок то вас зразу знищать треба і нам так робити з цією польською бидлотою всіх знищити і їх нащадків теж, правий сектор треба розстріляти весь, а потім тих хто буде їх хоронити теж розстріляти і тоді може буде поряд

2015-07-12 Правий сектор
Все логічно. А як інакше може бути? Анархія є анархія. Чекаймо щось подібне у Міжгірї. Хіба у нас є міліція, прокуратура, адміністрація? Лісокради вільно рубають хащі і возять по селам дньом і ніччю, а лісгоспи збиткові. Хіба хтось не знає що все це (розкрадання найціннішого що у нас є - ліси і гори) кришують міліція, прокуратура, судді і ще бог-зна хто з криміналітету, при спокійному спостеріганні всіх сільських голів, працівників адміністрації, райради, всіх депутатів і інших організацій. Природньо що в когось може увірватись терпець і хтось візьме в руки зброю стріляти всю цю бидлдоту до бісової матері, а там що буде то буде.

2015-07-12 хі хі
радуєте мене, дебіли. Прямо на трасі міжнародного значення

2015-07-12 Юра
Ці козли із правого сектора це не люди а паскудь рідка!!! Хто дає йім право стріляти в невинних людей іздячи на джипах із кулиметами на криші по мукачеві! Хто йім дозволяв стріляти прямо в голову простому хлопцю який просто стояв на дверях і не до чого не був причетний! І вопще ми не будемо говорити про других нихто не святий , но в закарпатті ніхто не памятає за останні 20 років такойі подійі , і у всьому винуваті польські зайди н" націоналісти - а від учора в народі йіх називають нацисти" бо так із свойім народом нормальний робити не може" Всіх правосеків треба як мінімум судити.......!

2015-07-12 мук
Тепер європейці будуть обходити Закарпатську область десятими дорогами.Дякуємо вам ,мукачівські бандюгани за відкриття Західного фронту.

2015-07-12 НП
ЛЮДИ !!! ЯК ЗЛОЧИНЕЦЬ-РЕГІОНАЛ "БЛЮК" СТАВ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ І ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛА УКРАЇНИ ???

2015-07-12 правда
уже півтора року фашисти, збоченці, всі нероби і всяка даунота розвалює країну, а вонячі жидовські шавки журналісти їх підтримують.

2015-07-12 житель
Тільки контрабанди лісу, вирубка лісів цікавить міжгірців. Хоть на якийсь час зупинити вирубку - було б для нас позитивом.

2015-07-12 шарий
Гітлере, паруй білі тапочки, псе вонячий.

2015-07-12 ЄРЕТИК
всі придурки і менти і правий сектор. не говорю вже про блюка.

2015-07-12 Да.
Есть только два дня вгоду (! КОГДА !)вы не можете ничего сделать.Один из них называется вчера,а другой назвается завтра

2015-07-11 то як?
Ланьо розказав про сприяння відпочинку в санаторіл для бійців АТО. Даже Бога просив би свідок живим лишився. Про "віджим" мови не було

2015-07-11 п.
Тільки не треба поспішних висновків. Зберігайте спокій!!!

2015-07-11 скачте скачте
сьогодні ПСи хотіли віджати від Ланя ресторан. Польські зайди вонячі.

2015-07-11 Януковичу
Сумніваюся що для "людей нардепа" відома хоч одна буква закону. Тут діють лише справи, гроші, вплив та безкарність. А от мова сили для них зрозуміла. На це напевно і розраховували хлопці з ПС

2015-07-11 Янукович
а чем бойцы ПС отличаются от бандитов нардепа в данной ситуации? какого хера они делали с кучей оружия в городе? это что подразделение СБУ или милици которая проводит оперативные действия? кто им дал право путем оружия вершить правосудия? о какой букве закона тогда можна говорить если вы действуете методами бандитов с которыми вы собираетесь боротся? таким образом вы пытаетесь построить правовое государство, нарушая все мыслимые и не мыслимые законы. у нас теперь АТО в Мукачево? деребаня схемы по контрабасу, не надо ребят прикрываться патриотизмом и звать людей под АП.

2015-07-11 .
В тому то й біда: ви - БАГАЧІ, думаєте, що всі голови тупі. Дивіться, би ці тупі голови до ваших сімей не добралися. Народний гнів великий, допече - тупими самі станете

2015-07-11 селянин
незаконні бандформування вже відкрито піднімають свої тупі голови чинять збройнмй опір працівникам міліції для них закони неписані іменуть себе якимось правим сектором хто вони такі ??? і як їх звати ?? треба оприлюднювати їхні прізвища в інтернеті і де вони і їхні родичі проживають може в них будинки теж горять небхідно цю банду з правого сектора знищувати а то скоро ці ублюдки будуть в бідного народа відбирати будинки і майно грабити і вбивати невинних людей так як тепер роблять в Мукачеві горіти цим ублюдкам в пеклі

2015-07-11 НП
Насмішив чепучило під ніком "закарпатці", що "польські бандити зазіхають на наші землі, підпрємства, бізнес", а Ланьо щось там не допускає. Видно, не всім відомо, що Ланьо (в злодійських колах Блюк) неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за грабежі, крадіжки і згвалтування. І тепер екс-регіонал народний депутат "кришує" весь кримінал області. П1кантна подробиця: -на останн1х виборах на Блюка в район1 "ш1стьорив" парт1йний багатоборець, поки що наш селищний голова Щур В, в народ1- Васька Деревляний

2015-07-11 ворогам нашого народу
Що за дурня? Яка нечисть? Хто нечисть? Ланьо? Версія того, що правосерторівці намагалися перекрити Ланівську контрабанду, а спонсором був Медведчук (а значить Кремль) - є набагато переконливішою. Те, що в спорткомплексі Мукачевого могли відбуватися підготовки "потрібних" бійців для закарпатського перевороту - є відомим не всім. І то, що більшість мукачівських міліціонерів є куплені Ланьом - тоже мож догадатися. Не треба вішати людям лапшу

2015-07-11 ааааа
Ланьо М І та Балоги знищіть цих бандитів з правого сектора разом з їхніми родичами

2015-07-11 дддд
Що херню пишеш всі знають ,що Блюк (Ланьо) бандит,наркоторговець,гвалтівник і бандит а бандити маюь сидіти втюрмах.

2015-07-11 закарпатці
ЛАНЬО М І мочи бандитів !!!! Закарпатці виходьте всі на захист нашого Мукачева і Закарпаття , бандити польські зазіхають на наші землі , підприемства бізнес, недопускайте бандитів Вами командувати, так як це робить Ланьо М І , захищае рідну землю від нечисті Закарпаття за ЛАНЯ М І МОЛОДЕЦЬ зарий цю нечисть живцем в землю

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.