«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Прокуратура взялась за службовців Тячівського лісництва, через незаконну рубку лісу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Прокуратура взялась за службовців Тячівського лісництва, через незаконну рубку лісу

Прокуратурою Тячівського району розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб Груниківського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» (ст. 364 ч.2 КК України).

Як повідомив прокурор Тячівського району Степан Жовнір, прокуратурою встановлено, що службові особи Груниківського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» протягом листопада-грудня 2014 року та січня-лютого 2015 року, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди та в інтересах інших фізичних осіб, організували незаконну вирубку 84 дерев породи «дуб» та «бук», загальною кубомасою понад 63 куб.м., чим заподіяли державним інтересам тяжкі наслідки у вигляді збитків, розміром близько 230 тис. грн.

Прокурор наголосив, що санкція названої статті передбачає позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.2015-07-06
переглядів: 1580
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2015-07-08 Лісник
Усього 63 куб.м на 230 тис. нарубали тячевські слабаки. Та вони в слідо не гідні стати директору НПП "Синевир" регіоналу Дербаку!!! Наш пиздець як уважаємий Микола Юрович лише з ур.Розтока вкрав хащі на мільйон з хвостиком. Вчіться,тячевські дітваки!! З таким рекордним результатом не повинно бути ніяких питань по продовженню контракта Дербаку на посаді директора НПП, що б він і дале радував нас такими відмінними результатами.

2015-07-08 Це не ВАМ.
Барани, по природе своей неспособни куда-то идти без вожака.Это наверное единственная форма жизни форма жизни,где нет своего лидера.Конь или корова сами находят дорогу в стойло,а вот бараны без поводаря-нет.Самое смешное в этой ассоциации то,что в качестве лидера бараны почему -то беспрекословно признают козла.

2015-07-07 Бізнес
Віктор Балога чи не єдиний нормальний політик котрий адекватно оцінює ситуацію в країні, але тупорилий Юрака Брила то є похміховисько! ДО речі не зустрічав чоловіка котрий думав би інакше!

2015-07-07 до знаючого
чулисьте дзвін а незнаєте де він ідіоти тупорилі,а єц набере нормально в районі

2015-07-07 знаючий істину банкрутства
Ніколи не був прихильником Балог,але із останніх подій випливає такий вивід:на сьогоднішній час велика боротьба ведеться між двома братами-Віктором та Іваном.Гнепа Юрій є представником Івана,який теж посмів піти проти Віктора,що є абсолютним провалом партії ЄЦ на теренах Міжгірщини.Особливо після призначення Гнепи головою партійного осередку.Багато єцунів чесно говорячи посралися на цьому між собою.Якщо робити аналіз стану доріг,то видно наступне:де править Віктор дороги прекрасні у всіх районах області.Де править Іван із своїми ствлениками-ідіотами,там повний звіздєц.Наступні вибори в органи місцевого самоврядування покажуть повний провал політики Івана та тупого Брили.Вот такий буде восени фінішзвіздєц.,шановні.

2015-07-07 міжгірець
молодець ЦАП,так тримати це вам регыонали не золдун ,це наставник Шокіна доречі міжгірці йог досить хвалять

2015-07-07 м.
Треба братися за службовців Міжгірського лісництва. Притягати до відповідальності.

2015-07-07 Куруц
а це який прокурор пропадає в запоях наш Міжгірський взяточник Цап урод ??? цього козла треба виганяти з нашого району цей Цап уже всіх замучив своїми вимаганнями грошей треба і нам звертатись в СБУ нехай з цим безрогим Цапом наведуть порядок

2015-07-07 Очевидець
Так довго будуть прикривати незаконні рубки лісу Із-ківського сільського голови Савчура в прошлому вівчаря а зараз ще й ШПІКа.

2015-07-06 невдалий прокурор.
Прокурор зникає,і показується айбо типерь пак все зник долбойоб урод це не прокурор це і все .

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.