«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Василь Губаль: "До зими готуємося влітку"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Василь Губаль:

Голова ОДА підписав розпорядження про організацію забезпечення дровами населення та бюджетних установ
У Закарпатській області триває виконання програми енергоефективності та енергозаміщення.
"Як відомо, максимально активно переводимо бюджетні заклади на альтернативне опалення, обладнуємо енергоефективні котли – аби "зістрибнути з газової голки". І до зими готуємося саме влітку", - акцентує голова облджержадміністрації Василь Губаль. Важлива частина цієї роботи – це і сировина, забезпечення нею як населення, так і установ, - наголошує керівник краю.
Для того, аби забезпечити рівний доступ та прозорі умови щодо придбання сировини для опалення, Василь Губаль підписав розпорядження "Про забезпечення паливними дровами і відходами деревини населення та бюджетних установ області".
"Моя позиція чітка – прозора робота і рівний доступ. Тож організовуємо так, аби на "нижніх складах", куди й буде звозитися деревина, її відходи, придатні саме для опалення, людям було зручно придбати собі дрова. Неодмінна умова - прозоре ціноутворення. Те саме – і щодо бюджетних установ – шкіл, садочків, тощо.
Як відомо, максимально активно переводимо ці заклади на альтернативне опалення, обладнуємо енергоефективні котли – аби "зістрибнути з газової голки". І до зими готуємося саме влітку. Зрозуміло, що важлива частина роботи в енергозаміщенні (та економії!) – це і сировина, забезпечення нею як населення, так і установ. Знову підкреслюю: рівний доступ, все прозоро!", - прокоментував своє розпорядження у facebook Василь Губаль.
Ось текст документу:
"Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Закарпатської обласної державної адміністрації
Про забезпечення паливними дровами і відходами деревини населення та бюджетних установ області
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою якісної підготовки та забезпечення сталого проходження опалювального сезону у частині забезпечення паливними дровами та відходами деревини населення та бюджетних установ у зв’язку з переведенням опалення з природного газу на альтернативні види палива:
1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства (за згодою) та іншими постійними лісокористувачами:
відновити роботу паливних складів лісогосподарств до 1 серпня 2015 року;
вжити відповідних заходів для забезпечення із паливних складів лісогосподарств паливними дровами першочергово населення відповідно до їх потреб та закладів соціальної сфери (навчальні, медичні, культурні, соціального захисту населення);
постійно проводити інформаційну роботу із споживачами, використовуючи засоби масової інформації, з питання вартості та відпуску паливних дров з паливних складів лісогосподарських підприємств.
про проведену роботу інформувати облдержадміністрацію щомісячно за станом на 1 число до початку опалювального періоду 2015 – 2016 років.
2. Пропонувати обласному управлінню лісового та мисливського господарства та іншим постійним лісокористувачам:
забезпечити наявність на паливних складах нормативного запасу паливних дров твердих та шпилькових порід не менше, ніж 1,0 тис. куб. м.
виходячи із витрат, що формують ціну на паливні дрова для населення відпуск паливних дров проводити по середньозваженій ціні, що визначається обласним управлінням лісового та мисливського господарства .
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рівіса М.М.
Голова державної адміністрації Василь Губаль".2015-07-04
переглядів: 1263
джерело: Прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-07-07 !!!-!!!!!
Нельзя ждать от человека то,что ему несвойсттвенно.Вы же не выжимаете лимон, чтобы получить Томатный сок!!!-!!!!!

2015-07-07 похвально
я стало відомо грига буде мером селища

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.