...

А що цікавого на Закарпатті у день Івана Купала?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


А що цікавого на Закарпатті у день Івана Купала?

Що може бути романтичніше, ніж купальська ніч біля найкрасивішого водоспаду Карпат?

Традиційно з 1 по 7 липня проходить фестиваль «Шипіт», на який з'їжджаються тисячі неформалів. Кульмінація свята припадає на купальську ніч.
З п'ятиметрових сухих дерев складається величезне багаття, танці до ранку, купання прямо у водоспаді Шипіт. Коли: фестиваль «Шипіт 2015» пройде з 1 по 7 липня.
Де: водоспад знаходиться у 6 кілометрах від найближчого населеного пункту – село Пилипець і у 10 кілометрах від залізничної станції. 6 липня у туристичному комплексі "Воєводино" на Закарпатті відбудеться масштабне свято Івана Купала, яке щорічно проводиться як для дорослих, так і дітей.
Тут будуть стрибати через вогнище, запускати вінки в гірські річки, водити хороводи по лугах. І все це - серед закарпатського лісу. Будуть майстер-класи та дегустації, активні ігри, музика і розваги. За попереднім записом можна буде безкоштовно покататися на зіп-лайні, зіграти у волейбол, міні-футбол і великий теніс, постріляти з лука, прокотиться на кареті, зайнятися аква-аеробікою в басейні. Гостей обіцяють навчити давнім традиціям плести справжні купальські вінки, стрибати через вогнище і водити хороводи, А о 19:00 починається традиційний гала-вечеря з живою музикою, танцями, яскравими ведучими, насиченою програмою і fire-шоу.


А що цікавого на Закарпатті у день Івана Купала?

А що цікавого на Закарпатті у день Івана Купала?


2015-07-01
переглядів: 1910
джерело:

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-07-04 мир
Нічого християнського тут немає. Це язичницькі дійства.

2015-07-02 ...
собор нечестивих!!!

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.