...

Кажуть люди


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Кажуть люди

Різні джерела повідомляють про різне: одні говорять що очільник сільської громади в черговій відпустці, інші твердять що на лікарняному, багато людей говорить, що бирів збирає документи на пенсію, окремі кажуть , що бачили його на роботі...

Але без нього як без рук.. Тільки поглянте на фотознімки, які зроблені активістами-студенцями, що твориться в лісі. Всі тварини, птахи та й комахи залишили Студений від дій наших татар-монголят (окремих студенців). Вставши із землі, сам Батий помер би від інфаркту від побаченого, від такої звірської розправи з матінкою природою.
Невже на окремих так діє оковита, що вони не бачать ,що творять.
Нема главного на місці, але є ті хто його заміщають. Невже не допомагає сімейний підряд керувати громадою, може ще когось із сім"ї приєднати до керування селом.

Ми попросимо всіх хто є відповідальний за цей безлад пояснити всій громаді села на сторінках цього інтернет видання , а це депутати села, це сільський голова, це апарат виконкому сільської ради, це ті ,які в кінці кожного кварталу, півроку та за рік, піднятими руками сільських депутатів отримують за бездоганну роботу немалу грошову премію, чому вони бездіють, чим вони займаються, за що вони отримують заробітні плати немалі.

30-31 травня 2013 року представниками обласної екологічної інспекції, філії "Міжгірського ЛАГ" в присутності активістів села проведено обстеження ділянки кв.8/10 в урочищі "Заподрини" щодо грубих порушень природоохоронного законодавства в частині захаращення і псування земель в ході розробки лісосіки суб"ектами господарювання. Із інформації Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатської області дану ділянку лісосіки розробляв підприємець Вишневський Е.А. По наслідках обстеження зібрані відповідні матеріали і як запевнив нас представник Державної екологічної інспекції п. Пекор Ю.Ю., матеріали будуть направлені до Закарпатської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законності в природоохоронній сфері для прийняття відповідного рішення і винні особи будуть притягнуті до відповідальності. Чи буде воно так побачимо. Але можу Вас запевнити, що мною особисто буде проводитися особистий громадський супровод цих матеріалів від початку до кінця.


Кажуть люди

Кажуть люди

Кажуть люди


2013-06-04
переглядів: 1348
джерело: Щубер Федір Дмитрович - голова координаційної ради громадського формування "Апологет"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2014-03-02 депутат
вам не стидно писати такі коментарі, самі сидите і нич не робите, та помоліться що хоч хтось за вас це робить. Ви точно такі пеньки та колоди як там на фото.

2013-07-06 Винонградівський фатьов
Щубер Федір Дмитрович. Пушкін - дописався, Гагарін - долітався,А ТИ ХОЧЕШ СУХИМ З ВОДИ ВИЙТИ???

2013-07-06 Грім
Ти "розбиральнику" всліп що варвари наробили в Студеному чи тобі очи пи.дом заросли? Не валовчні ся розібрати домашні обранці-засранці, то най ся розбирають хоть колишні жителі села! Бо домашні депутати лиш тогди щось обіцяють коли їх вибирати треба.

2013-07-05 депутат-опозиція
Ой ми розберемось... Кругом всі спеціалісти любе порущення замяти, договоритися, відкупитися, відмазатись. Тільки винося проблему за межі району є надія що щось може змінитися.

2013-07-04 депутат
а ти хто такий щоб щось провіряти чи запитувати.голова міської громадської організації.що зареестрована у м.виноградів там і запитуй а це міжгірщина і ми якось без чебурашок самі розберемось.

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.