«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Якщо вам вручили повістку, це не означає 100% призов на службу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Якщо вам вручили повістку, це не означає 100% призов на службу

19 червня розпочалася шоста хвиля мобілізації: що необхідно знати.

Відповідно до Указу Президента України, з 19 червня 2015 року розпочинається 6 черга мобілізації. Як і дотепер, особливий попит на спеціалістів для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів тощо. Заплановано, що до шостої хвилі мобілізації у рівних пропорціях потраплять як військовозобов’язані, які мають досвід військової служби, так і ті, хто ще не служив.
Завдання цієї черги мобілізації – забезпечити повну ротацію військовослужбовців, яких призвали під час третьої хвилі мобілізації, та підтримати Збройні Сили України на високому рівні бойової готовності.
Усіх військовозобов’язаних призивають до навчальних установ, де протягом визначеного часу вони пройдуть підготовку за фахом. І лише після цього їх направлять до військових частин, звідки після бойового злагодження вирушать до зони АТО.
Під час проведення 6-ої хвилі мобілізації врахують досвід попередніх її етапів. Так, у Генеральному штабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов’язаних та призовників. Нині завершується законодавче врегулювання – підготовка проекту відповідного закону. Для створення цього реєстру використають дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також базу виборців України. Це дасть можливість реально оцінити обсяги мобілізаційних ресурсів країни. Таким чином на 90% виключать можливість для ухилення від служби. Одночасно триває робота з посилення відповідальності за ухилення від мобілізації.
Вручення повістки – це не "квиток в АТО".
Якщо вам вручили повістку, це не означає 100% призов на службу. Повістку вручають передусім для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання у війську відповідно до його військової або цивільної спеціальності. Лише після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами приймається рішення чи призивати військовозобов’язаного на військову службу, чи ні. З’явившись до військкомату, необхідно заявити про обставини, які дають право на відстрочку, і надати відповідні документи. У кожному військкоматі чергують представники МВС та прокуратури, до яких можна звертатись, якщо є підстави вважати, що працівники РВК діють не за законом.
Увага! Обсяги і кількісний склад мобілізації не підлягають оприлюдненню як складова мобілізаційного плану.
Нагадаємо, 12 червня Президент України попередньо підбив підсумки 5-ої черги мобілізації та поставив завдання головам обласних державних адміністрацій на проведення 6 хвилі мобілізації. За підсумками 5-ої черги мобілізації забезпечено 100% ротації військовослужбовців зі складу 2-ої черги мобілізації, а також отримали достатню кількість військовослужбовців для поповнення некомплекту особового складу в частинах, що виконують завдання в зоні АТО.За інформацією прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України та Закарпатської ОДА2015-06-19
переглядів: 1656
джерело: http://transkarpatia.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(16):

2016-06-19 .
А звідки у воєнкома таке авто

2015-06-27 правда
сю статтю Баранові з Шекетою покажіт. Най посміються з чиляди простої.

2015-06-27 шофер
шо за срана страна. началник шоферів робит воєнкомом ци воєнком робит началником шоферів. дурдом єден. іди сірьога сам та воюй а не напрягайнарод який від держави мав фіг да ні фіга

2015-06-26 Партизанчик
Нехей краще розкаже пан воєнком Іванина про те як відмазав Марковача В.А. сина з Лозянського від армії, а його жона за то даєму гроші ліві за перевезення інвалідів.

2015-06-25 до 123456
Нехай опублікують список хто із Іванинових родичів пішов, чи панчуків діти. Або йдемо всі або не робіть комедію...

2015-06-25 123456
Я вважаю,якщо така ситуація на Україні то ніхто не має ховатися за сімейними обставинами і за лікарняними

2015-06-21 біда
доскакалися дебіли а прості люди ідуть умирати

2015-06-21 солдат
Маринець пише маляви в обласний воєнкомат хто сидить дома і не зможе втікти через роботу.

2015-06-21 121221
Вже до директорів шкіл взялися. Не чулизьме щоб хтось із адміністрації чи райради пішов добровольцем, а ви вчителів крайніх знайшли. Є по 2-3 мужика в школі і тих треба прорідити...

2015-06-21 Щур
Підтримуємо НАРОДНИЙ ФРОНТ в районі ,ще раз повіримо,я думаю бачите газ дешевший ,гривня має ціну на виборах100 від. за народний фронт за яцинюка.

2015-06-20 дебілам
добровольцями Крим вертати ідіт, шизіки.

2015-06-20 громада Ізки
Тореба негайно дати повістку купленому за 100 грамів палянки голові с.Ізки Савчуру С.В. бо він ітак помре несвойов смертю атакго вбють в АТО та хоть поховають із усіма почестями як усіх героів АТО СЛАВА УКРАІНІ героям слава тримайтеся.

2015-06-20 до іванини
стороже держлісгоспа ,хила вчинивти сина та радуйсю.

2015-06-20 іванина
маринець забзпечив виконання плану мобілізації, такщо сих панчуків кивати не будуть

2015-06-20 за патріотів
ЦІ хлопці - патріоти, тому уявити в них у руках зброю неважко. Тим більше, стоять вони на захисті НАШИХ людських інтересів, і постійно, воюють на невидимому фронті. Цей фронт набагато хитріший і підступний. Тут не зустрінеш щирості та братськой підтримки, як буває ТАМ

2015-06-20 фантазьор
а тепер на минуточку представте ош повістку дали Барану, Буришину і Шекеті.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.