«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Народний депутат Валерій Черняков провів прийом громадян


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Народний депутат Валерій Черняков провів  прийом громадян

31 травня 2013 року в 14 годині в Іршаві здійснював прийом громадян голова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Народний депутат Черняков Валерій Вікторович.

На прийомі побував голова координаційної ради громадського формування "Апологет" Щубер Федір Дмитрович з низькою проблемних питань, які становлять суспільний інтерес мешканців сіл Нижній та Верхній Студений Міжгірського району.

В ході діалогу були затронуті питання щодо порушень природоохоронного законодавства в лісових масивах на території Н.Студенівської сільської ради в частині засмічення та псування земель при проведені розробки лісосік суб"ктами господарювання. Щубер Ф.Д передав звернення п.Чернякову В.В. щодо бездіяльності Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, правоохоронних структур (Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатській області та прокуратури Міжгірського району) при розгляді звернень та інформаційних запитів громадського формування стосовно порушень природоохоронного законодавства та розказав, що при зверненні до чергової частини Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатській області працівники міліції. всупереч КПК (Новому) України. не внесли заяву громадського формування до Єдиного реєстру досудових розслідувань, перевірку по поданій заяві провели поверхово і неналежним чином , рішення прийнято передчасно, а подальший розгляд звернення припинили по невідомій причині.
Працівники Державної інспекції сільського господарства відмовились проводити перевірку по вказаних в змісті заяви порушеннях земельного законодавства в зв"язку із відсутністю даних про суб"екта господарювання.
Працівниками Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства взагалі розгляд поданої заяви не проводився і на місце вказаних порушень лісового законодавства ніхто із працівників даного управління не виїзжав.
Також на прийомі були висвітлені проблемні питання щодо порушення законодавства України про звернення громадян та законодавства про доступ до публічної інформації з боку Міжгірського РВ УМВС, редакції газети "Верховина", Міжгірської РДА при розгляді звернень та інформаційних запитів громадського формування з різних питань соціально-економічного напрямку.

Валерій Вікторович запевнив, що всі подані заяви громадського формування будуть розглянуті і по кожному із них буде направлено депутатське звернення і про результати розгляду буде проінформовано громадське формування"Апологет".2013-06-01
переглядів: 2036
джерело: Щубер Федір Дмитрович - голова координаційної ради громадського формування "Апологет"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.